Pramogos

Prie Baltojo tilto bus įrengta slidinėjimo trasa

Olimpinio festivalio „Beijing 2022“ metu sostinėje, prie Baltojo tilto, vasario 5 dieną pradės veikti specialiai įrengta slidinėjimo trasa.

Taip pat vasario 4–20 dienomis pieva prie Baltojo tilto Vilniuje virs aktyvių žiemos sporto pramogų erdve. Čia planuojamas dvi su puse savaitės truksiantis Olimpinis festivalis „Beijing 2022“.

Pekino žiemos olimpinėms žaidynėms dedikuotas renginys vilniečius ir miesto svečius kvies aktyviai įsitraukti ir patiems išbandyti įvairias žiemos sporto šakas, tarp jų – slidinėjimą, biatloną, duatloną, kerlingą, aištoką, ledo ritulį ar dailųjį, greitąjį čiuožimą, sniego tinklinį ir kt. Norintiems pajudėti savarankiškai bus įrengta speciali slidinėjimo trasa.

 

Artėjant 700 metų sukakčiai vilniečių pamėgtoje pievoje nusidrieks 700 metų trasa.

Netrūks rengininių ir bėgikams, mėgstantiems orientacinį sportą, bus organizuojamas šiaurietiškojo ėjimo žygis – Olimpinį festivalį „Beijing 2022“ organizuojantis Lietuvos tautinis olimpinis komitetas ir Lietuvos olimpinis fondas pasirūpino spalvinga ir į įvairias veiklas įtraukiančia programa.

Kartu su žiemos olimpinėmis žaidynėmis startuosiantis festivalis Vilniuje vyks tris savaitgalius iš eilės, jų metu planuojama daugybė įvairių pramoginių, edukacinių renginių – vyks koncertai, įvairios pamokos, užsiėmimai, skirtingų sporto šakų turnyrai tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems.

 

Prie Baltojo tilto esančioje erdvėje – Vilniaus čiuožykloje ir šalia jos – veiks ir vaikams, šeimoms pritaikyta erdvė: planuojami įvairūs žaidimai, mažųjų bėgimas, rogučių tempimo varžybos ir pan. atskirą programą ruošia ir savo sričių profesionalai – lankytojai kviečiami atvykti pažiūrėti parodomųjų šou programų.

PROGRAMA (vasario 5 d.):

  • 10 val. – šventinis 700 metrų lygumų slidinėjimo trasos atidarymas.
  • 10:00–11:45 val. – numerių ir laiko fiksavimo daviklių išdavimas.
  • 12:15 val. – Mažųjų slidininkų (iki 12 m.) startas (700 m) – NEMOKAMAI. 
  • 12:45 val. – Moksleivių (13–17 m.) startas (700 m) – NEMOKAMAI.
  • 13:15 val. – Šeimos slidinėjimo estafetė (1 asmuo iki 12 m. (700 m.) + 1 asmuo virš 12 m. (1,4 km).
  • 14:15 val. – Žiemos duatlonas (3,5 km slydimas + 3 km bėgimas).
  • 15:15 val. – Super sprintas.
  • 16:00 val. – Apdovanojimai – 16:00 val.
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
14 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
2 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Aidas
Aidas
3 mėnesius

Skaitau, pačiu laiku. Šaunuoliai, sporto funkcionieriai! Kinija nei lietuviškų prekių blokuoja, nei uigurus engia, nei… Padarykit šiaip tokį renginį kasmet, visi pasakys ačiū, bet su tuo Beidžingu regis norit……. į……..

Vytas
Vytas
3 mėnesius

Per balas…

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button