Vasario 8–9 dienomis Vilniuje parodų centre „Litexpo“ vykstančioje parodoje – kontaktų mugėje susitinka per 900 konferencijų verslo profesionalų. Daugiau nei 165 potencialių užsienio klientų (didžioji dalis iš Vokietijos, Didžiosios Britanijos, Italijos, Prancūzijos, Rusijos, Skandinavijos ir Beniliukso šalių), besidominčių tarptautinių renginių organizavimo galimybėmis Lietuvoje ir Baltijos regione per 2 dienas turės daugiau kaip 3600 susitikimų su konferencijų turizmo verslo atstovais (viešbučiais, agentūromis, netradicinėmis renginių organizavimo vietomis, konferencijų biurais, konferencijų centrais, įvairiais specializuotų paslaugų teikėjais) iš Lietuvos ir kaimyninių valstybių.

„Tarptautinė konferencijų turizmo bendruomenė Vilniuje susirenka jau penktus metus iš eilės. Per tą laiką paroda – kontaktų mugė CONVENE susikūrė nepriekaištingą reputaciją ir tapo kertiniu konferencijų turizmo renginiu Baltijos šalių regione. Kartu su CONVENE auga ne tik Vilnius, bet ir visas regionas: gerėja paslaugų standartai, duodamas milžiniškas impulsas įspūdingai infrastruktūros plėtrai Lietuvos sostinėje. Renginio metu užmegzti kontaktai padeda kurti tarptautinius ryšius, stiprina regiono ekonominį bendradarbiavimą. Tai, kad toks renginys vyksta Vilniuje, yra labai stiprus mūsų miesto pareiškimas visai konferencijų verslo bendruomenei regione“, – renginio atidarymo metu kalbėjo Vilniaus meras Remigijus Šimašius.

CONVENE organizuojanti Vilniaus miesto turizmo ir verslo plėtros agentūra „Go Vilnius“ itin džiaugiasi, kad šiemet parodoje  dalyvaus ir ieškos  galimybių organizuoti čia savo korporatyvinius renginius tokie pasauliniai gigantai: „Nissan“, „HP“, „Ecovis“, „Ricoh-International“, „ECCO – European Cancer Organization“, „Alzheimer Europe“, „Kaercher LLC“, „Gazprom StroyTEK Salavat“.

„Go Vilnius“ Turizmo ir konferencijų biuro vadovė Jolanta Beniulienė: „Tokių partnerių iš užsienio pritraukimas mums yra didžiulis laimėjimas ir įrodymas, kad tiek Vilnius, tiek visas regionas yra pasiruošęs priimti ir aptarnauti pasaulinio masto verslo renginius. Dėkodami Vilniaus verslo bendruomenei, mūsų partneriams, matome, kaip per 5 bendro darbo metus stipriai pasistūmėjome į priekį ir kokį potencialą sugebėjome atskleisti esamiems ir būsimiems renginių organizatoriams iš viso pasaulio. Džiugu, kad svariai prisidedame prie šios ekonomikai itin svarbios industrijos plėtros.“

CONVENE renginyje vyks ir edukacinė programa – joje bus svarstomos naujausios konferencijų turizmo rinkos tendencijos, gilinamasi į technologinius konferencijų industrijos sprendimus, skiriamas dėmesys komunikacijos tarp kliento ir tiekėjo svarbai. Taip pat panelinių diskusijų metu bus aptariami korporatyvinio kliento lūkesčiai ir dalijimosi ekonomikos įtaka pakankamai konservatyviam konferencijų organizavimo verslui. Programą vasario 8–9 dienomis nemokamai lankyti gali visi besidomintys tarptautinių konferencijų ir verslo renginių industrija. Negalintys dalyvauti edukacinėje programoje, renginio organizatorių yra kviečiami stebėti tiesioginę renginio transliaciją iš „Litexpo“ parodų centro www.convene.lt.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar važiuosite (važiuotumėte) į Nidą „Pajūrio ekspresu“ net 7 valandas?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist