Vasario 6 d. dieną konferencijų centre ir viešbutyje „Karolina“ prasideda šeštasis tarptautinis tapybos pleneras „Vilniaus spalvos“.

Šiemet dalyvauja 21 dailininkas iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Baltarusijos ir Ukrainos. Plenero metu menininkai ne tik tapys Vilniaus miestą, bet ir bus supažindinti su Vilniaus istorija, planuojamos ekskursijos po Vilniaus senamiestį, muziejus, dailės galerijas.

Plenero metu vyks jau gražia tradicija tapusi akcija – organizuotas visų plenero dalyvių tapymas iš natūros Vilniaus senamiestyje. Vienas pagrindinių plenero tikslų yra atgaivinti ankstesnę Vilniaus miesto savivaldybės rengtų plenerų tradiciją ir siekti garbingo bei įpareigojančio tarptautinio Vilniaus plenero titulo.

Tai jau šeštąjį kartą viešbutyje „Karolina“ vyksiantis tapybos simpoziumas. Plenero organizatorių iniciatyva kaupiama profesionalių menininkų plenero metu nutapytų paveikslų kolekcija ateityje galėtų būti eksponuojama viešose erdvėse. Skirtingų tautybių menininkų pamatytas ir įamžintas Vilnius jau dabar „Karolinos“ viešbučio svečiams, konferencijų dalyviams bei meno gerbėjams suteikia progą pamatyti Vilniaus miestą kitomis akimis.

Plenero uždarymo metu vasario 15 dieną 19 val. „Karolinos“ viešbutyje bus atidaryta naujai sukurtų kūrinių paroda.

Šių metų plenerą rengia dvi tapytojos: Rūta Eidukaitytė ir Aistė Gabrielė Černiūtė.

Dalyviai: Arvydas Brazdžiūnas /Dusė/( Kaunas), Lyudmyla Bohuslovska (Lvovas), Volodymyr Bohuslavskyy (Lvovas), Aistė Gabrielė Černiūtė (Vilnius), Rūta Eidukaitytė (Vilnius), Agnija Germane (Ryga), Sergey Grinevich (Gardinas), Serhiy Hai (Lvovas), Andrius Makarevičius (Vilnius), Peeter Krossman (Tartu), Martinš Krūminš ( Liepoja), Janis Gunars Kalnmalis (Liepoja), Aljex Ksjondzau( Minskas), Anna Laicane( Ryga) Ieva Liepina(Ryga), Goda Lukaitė(Vilnius), Irena Mikuličiūtė /MIKA/(Kaunas), Danielius Rusys (Trakai), Birutė Savickienė (Trakai), Gintaras Tadauskas (Kaunas) ,Natalia Zastavna (Lvovas).

Gyveni ar lankaisi Vilniuje? Ir kartais pagalvoji, kad gyveni kaip filme? Atsisiųsk mobiliąją programėlę „Once in Vilnius“, fiksuok ir dalinkis gyvenimo Vilniuje akimirkomis. Kiekvienas įkeltas video kadras pretenduoja tapti ilgo metro filmo apie Vilnių dalimi.

Programėlės ieškok „Google Play” ir „App Store”.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kuris metų įvykis nusipelno 2023-ųjų metų geriausiojo/geriausiosios titulo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist