Pramogos

Pinigų muziejuje pristatytos dvi naujos ekskursijos

Pinigų muziejus lankytojams pasiūlys dvi naujas ekskursijas – „Ką veikia Lietuvos bankas?“ ir „100 istorijų apie Lietuvos šimtmetį“.

Ekskursija „100 istorijų apie Lietuvos šimtmetį“

Ekskursija skirta Lietuvos valstybingumo atkūrimo šimtmečiui paminėti. Jos dalyviai apžiūrės parodą „Lietuvos Respublikos 1918–1940 metų istorijos fragmentai“ ir susipažins su svarbiausiais Lietuvos šimtmečio istorijos epizodais. Taip pat lankytojai išgirs daug istorijų apie Lietuvos banko kūrimąsi ir nacionalinės valiutos sukūrimą. Kaip norėta pavadinti lietuvišką valiutą? Kas pavaizduota ant tarpukario litų? Kiek prieš šimtą metų uždirbdavo banko tarnautojai? Tai tik keletas iš daugelio temų, kurios bus aptartos šioje ekskursijoje.

Ekskursija „Ką veikia Lietuvos bankas?“                          

Kaip kūrėsi Lietuvos bankas? Kur dingo tarpukariu sukauptos aukso atsargos? Kokios yra svarbiausios Lietuvos banko funkcijos šiandien? Lietuvos banko praeitis, dabartis ir ateitis. Ekskursijos dalyviai interaktyviai ir žaismingai susipažins su Lietuvos banko veikla, suvoks šios institucijos reikšmę Lietuvai, atras, kuo Lietuvos bankas gali būti naudingas jiems patiems.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button