Šiandien – paskutinė proga išbandyti unikalų judesiu valdomą fontaną Vilniuje, Neries upėje. Pirmas toks fontanas šalyje veikia nuo ketvirtadienio iki šeštadienio. Prie Mindaugo tilto sumontuotas 60 metrų ilgio fontanas – aktyvacija Lietuvai, kuria savo atėjimą į šalį pažymi IT kompanija „Accenture“. Šio fontano žinutė yra parodyti, kad kiekvienas iš mūsų galime daryti pokyčius. Šalia fontano vyksta ir ekstremalūs vaikščiotojų lynu pasirodymai, kuriuos atlieka profesionalai „Slackline Lietuva“ – jie ne tik eina per Nerį ištiestu lynu, bet ir atlieka ant jo įvairius triukus. Toks jungtinis dinamiško fontano ir lynų vaikščiotojų pasirodymas – pirmas Lietuvoje. Pamatyti jį gyvai dar galima šiandien nuo 12 iki 22 val.

Neryje veikiančio fontano srovių aukštis siekia iki 10 metrų. Viso Neryje yra įmontuoti 55 skirtingi fontano antgaliai, kurie purškia srovę į viršų, o pats fontanas veikia kartu su šviesomis bei muzika. Visi norintys gali patys valdyti fontaną vien savo rankų judesiais, o tam naudojama specialiai šiam renginiui adaptuota „Kinect“ technologija. Sutemus, fontanas kas pusvalandį veiks pagal suprogramuotą 10 min. programą su muzika ir įspūdingais šviesų efektais.

Neryje įkurdintas fontanas yra profesinių verslo paslaugų ir konsultacijų kompanijos „Accenture“ aktyvacija, kuria pažymimas naujo Lietuvos IT sektoriaus žaidėjo atėjimas į šalį. Bendrovė dar vasarą paskelbė apie savo planus atidaryti padalinį Vilniuje, o per dvejus metus įmonė planuoja įdarbinti apie 350 darbuotojų. Pasak „Accenture“ vadovo Baltijos šalims Maksims Jegorovs, Lietuvos sostinėje veiksiantis fontanas – ambicingų bendrovės tikslų pradžia.

„Dažnai matome, kaip IT rinką papildo nauji žaidėjai ir paskelbia apie planus ieškoti daugybės naujų darbuotojų. Šiuo atveju mūsų tikslas kiek kitoks – parodyti, kad padedame visiems pasiekti norimus pokyčius. Tiek savo klientams, tiek būsimiems darbuotojams. Tą ir simbolizuoja Neryje tris dienas veiksiantis fontanas, kurio aukštį bei spalvų gamą galės valdyti bet kuris praeivis. Tuo norime pranešti Lietuvai, kad pradedame čia savo veiklą ir plėtrą. Per artimiausius dvejus metus Lietuvoje planuojame išugdyti ir pasamdyti apie 350 darbuotojų, o per penkerius – iki 500“, – teigia M. Jegorovs.

Vilniuje, Neries upėje fontanas veiks dar visą šeštadienį – nuo 12 iki 22 val., atėjusieji gali tiek patys pavaldyti fontaną, tiek stebėti lynu per Nerį vaikštančių profesionalų pasirodymus. Dienos metu visi norintys gali valdyti fontano srovių aukštį, o sutemus – tiek aukštį, tiek ir spalvų gamą. Prieš įsijungiant fontano šviesoms, lynų vaikščiotojai atliks pagrindinį savo pasirodymą.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

37 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar tikitės, jog naujasis meras pakeis sostinę?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.