Legendiniai Vilniaus menų fabriko „Loftas“ „Blitz Rave“ vakarėliai atgimsta iš naujo ir pristato šviežią vakarėlių seriją „Balkonas“. Pavadinimas sufleruoja – veiksmas vyks tikrų tikriausiame balkone. Jis menų fabrike atsirado po rudenį vykusios erdvių rekonstrukcijos. Pirmasis „Balkono“ vakarėlis vyks jau šį penktadienį.

„Nes geriausi tūsai virtuvėje arba balkone, –  naujieną pristato vienas „Lofto“ įkūrėjų Viktoras Diawara. – Erdviame, industriniame balkone, „Lofto“ viduje, vilniečiai kaskart galės tikėtis house, deep ir techno muzikos stilių. Be to, kiekvieną vakarėlį lydės ir menininkų parodos ar performansai. Ir tai nebus tik fonas muzikai – vienas „Balkono“ tikslų ne tik gerai pasiausti balkone, bet ir netradicinėje erdvėje susipažinti su šiuolaikiniais menininkais.“

Šį penktadienį atidaryti „Balkono“ sezoną bus patikėta didžėjams Justicious (Dewforanimals), Phun Thomui (Runemark), Einiui (Beissoul&Einius) ir Šarūnui Šimaičiui Lsar (Minimal.lt).

„Balkono“ atidaryme savo parodą „Night Gallery“ pristatys menininkai Jurgis Tarabilda ir Aistis Kavaliauskas. „Night Gallery” projektas paremtas vizualaus meno parodos formatu.

Įėjimas į balkoną taip pat nebus tradicinis „Lofto“ lankytojams – patekti į naują erdvę reikės einant pro menų fabriko kaimynus „Elfa GastroBar“. Bilieto, kurį galima įsigyti prie durų, kaina vos 3 eurai.

Daugiau informacijos: www.menufabrikas.lt

Gyveni ar lankaisi Vilniuje? Ir kartais pagalvoji, kad gyveni kaip filme? Atsisiųsk mobiliąją programėlę „Once in Vilnius“, fiksuok ir dalinkis gyvenimo Vilniuje akimirkomis. Kiekvienas įkeltas video kadras pretenduoja tapti ilgo metro filmo apie Vilnių dalimi.

Programėlės ieškok „Google Play” ir „App Store”.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

`

Reklama

Ar reikalingas dar vienas kino teatras Vilniuje?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist