Vasara šiemet kaip niekad karšta ir žmonėms tenka gaivintis visais įmanomais būdais: prie įvairių vandens telkinių, gaiviaisiais gėrimais ar tiesiog ledais. Iš kitos pusės žmonės stengiasi atsigauti nuo karščių, bet staiga užklumpa liūtis iš praplaukiančio debesies. Planus gali tekti keisti vos ne kelis kartus per dieną, o ir nesinori vis pastoviai žvalgytis į dangų, kada jau viską reiks slėpti nuo lietaus. Vis dėlto galima pasirinkti vieną mėgstamiausių sostinės pramogų – pasiplaukiojimus katamaranu Neries upėje. Šioje pramoginės laivybos pažiboje neteks rūpintis besikeičiančiomis oro sąlygomis, neleis subjurti jūsų nuotaikai ar sugadinti šventės.

Pramogautojų laukia komfortas ir patogumai

Katamarano keleivius itin sužavi šios transporto priemonės komfortas, manevringumas bei paslaugos kokybė. Šis laivas neeilinis – praktiškai limuzinas ant vandens, kuriame įrengtas tualetas, atskira rūkymo patalpa, turi du denius, kur nuo viršutinio galima grožėtis miesto panorama, o žemutinis denis dar ir šildomas. Katamarane taip pat įrengta multimedijos įranga su televizoriumi, moderni garso aparatūra, baras ir daugelis kitų patogumų, kuriuos galima pritaikyti kelionėms, vakarėliams, konferencijoms ar kitiems renginiams.

Kiek kainuoja ir kas laukia kelionės metu?

Nors šia transporto priemone tikrai nenuplauksite iki Kauno, nes pakibtumėte ant pirmos seklumos ar laivo variklis įsipainiotų žolių sąžalyne. Galima mėgautis pramoginėmis kelionėmis Nerimi tarp Lazdynų ir Verkių parko.

Reisiniai plaukimai. Dėl sumažėjusio turistų srauto, reisiniai plaukimai šiemet reguliariai nėra organizuojami. Šiuo metu plaukimai organizuojami kartą per savaitę ir šventines dienas. Artimiausi reisiniai plaukimai numatomi liepos 5 ir liepos 6 dienomis. Apie būsimus reisinius plaukimus informaciją taip pat rasite katamaranų socialinėje paskyroje „Facebook“.

Užsakomieji plaukimai. Šiuo metu patys populiariausi plaukimai – užsakomieji. Galima rinktis įvairias papildomas paslaugas ir net 10 valandų trunkantį plaukimą (tarp Lazdynų ir Verkių dvaro). Aišku, plaukti taip ilgai niekas nevers, o trukmę ir laiką bus galima suderinti su katamaraną valdančios įmonės atstovais. Paminėsime, jog įvairios trukmės išvykas pamėgo gimtadienius švenčiantys, turistų grupės, vestuvininkai ir kitų renginių organizatoriai. Katamarane organizuojamos net konferencijos, nes laive įrengta šiuolaikinė multimedijos įranga. Užsakymus galima derinti tiek iš anksto, tiek paskutinę minutę, jeigu kiti pramogų ištroškusieji nebus užėmę katamarano tuo metu. 10-25 žmonių grupėms vienos valandos katamarano nuoma prasideda nuo 150 eurų. Nuo 20 valandos vakaro kaina didėja, nes temsta ir tuomet tampa sudėtingiau švartuotis.

Gera nuotaika ir nepamirštama pažintis su Vilniumi

Išties smagu plaukti katamaranu ir stebėti Vilnių, skubančius ar pakrante bėgiojančius žmones. Galima grožėtis miesto vaizdais, o paskui gamta. Tarytum savotiška terapija, kuri leidžia pabėgti nuo miesto šurmulio neišvykstant iš miesto. Skamba kaip paradoksas, tačiau ne vienas svečias dalinosi būtent tokiu įspūdžiu po kelionės katamaranu.

Tad padovanokite sau ir savo artimiesiems, draugams, kolegoms ar verslo partneriams neužmirštamą išvyką. Pandemija parodė, kad bendravimas yra vienas esminių geros nuotaikos ir pakilios emocinės būklės šaltinių, o jei bendravimas vyksta komfortabilioje ir malonioje aplinkoje, tuomet geros nuotaikos užtaisas yra tiesiog garantuotas.

Daugiau informacijos apie šią paslaugą galite rasti tinklalapyje vilnius-katamaran.lt

Kur: Krantinė prie Mindaugo tilto
Facebook: Vilnius Katamaran
Email: [email protected]
Telefonas: +37061917157

Parengta bendradarbiaujant su vilnius-katamaran.lt

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

14 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.