Parodos

Vilniuje duris atvėrė nauja galerija – „RB Galerija“

Vilniuje meno mėgėjams pirmą kartą duris atvėrė nauja galerija „RB Galerija“. Jos organizuojama pirmoji personalinė paroda „10 tones” – šiuolaikinės abstrakčios tapybos paroda, kurios autorius – Rokas Beržiūnas.

Verslo centro „Business garden” patalpose Vilniuje įsikūrusioje galerinėje erdvėje eksponuojami didelių formatų tapybos kūriniai su žiūrovu bendrauja sava menine kalba. Erdvė, spalva, dėmė, linija – tai tik pradžia pokalbiui. Paroda „10 tones”- suteiks galimybę pajusti daugiau tonų.

Rokas Beržiūnas baigęs M.K. Čiurlionio menų gimnaziją ir Vilniaus dailės akademiją nuo 2005 m. pasuko išskirtinai tapybos keliu. Aktyviai tapo ir dalyvauja parodose, meno mugėse Lietuvoje ir užsienyje. Nuo 2014 m. yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys.

 

Paskutinius penkerius kūrybinius metus autoriaus paveikslų kompozicijos ir temos išgyvena transformaciją. Abstrakčių erdvių, kalnų siluetai laipsniškai tiesinasi ir vis arčiau glaudžiasi prie horizonto linijos, žiūrėjimo taškas atsispiria ir vis tolsta. Taip pati erdvė  dar labiau išsiplečia ir tampa dar didesne beribe visuma. Bandydamas apčiuopti tos erdvės dydį žiūrovas nejučiomis įsitraukia į paveikslo būseną, į patį paveikslą. Sveiki atvykę! Pokalbis užsimezgė – pasigirsta muzika – atsidaro vaizdas.

Paroda veikia iki birželio 29 d., trečiadieniais 12 – 15 val.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
2 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button