Liepos 20-ąją, ketvirtadienį vilniečių laukia turiningas ir labai vasariškas vakaras kultūros komplekse SODAS 2123. Renginys „OPEN SODAS“ kviečia susitikti, aplankyti parodas bei pasisvečiuoti kūrėjų studijose.

„Liepą kviečiame ragauti, nes šio mėnesio atvirų studijų renginio tema – MAISTAS! Ragauti ne tik vietinėje SODAS 2123 kavinėje įsigytus ar savo atsineštus skanėstus, bet ir meną, muziką ir prasmingus pokalbius, kurių, pažadame – čia netruks“, – sako „OPEN SODAS“ renginį kuruojanti SODAS 2123 komanda.

Nuo 18 iki 21 val. studijas atvers kultūros komplekse kuriantys ir reziduojantys menininkai: Visvaldas Morkevičius, Operomanija, Austėja Platūkytė ir Biomedžiagų biblioteka, ART SHOT, Joana Kairienė, Kotryna Butautytė, Just a moment, Ieva Rojūtė, Aldona Majakovaitė ir Asta Ostrovskaja, Kadrų skyrius bei Aušra Griškonytė – Volungė.

Norintiems mieliau leisti laiką lauke, viena iš SODAS 2123 kuriančių menininkių Joana Kairienė sukūrė ir pasiuvo pledus piknikui. Renginio svečiai bus kviečiami jaukiai įsitaisyti žaliame kiemelyje ir savo vaišėmis prisijungti prie didelio ir gardaus SODAS 2123 pikniko.

Lankytojų taip pat laukia koncertų ir paskaitų ciklas „Method, Sound and Silence“, kurio metu skambės eksperimentinės elektroninės muzikos ir garso meno kūrėjų pasirodymai.

Unikaliais garsais dalinsis Pijus Džiugas Meižis, Paula Bagotyriūtė ir Jodeliszki trio, o paskaitą „Ar bus kažkas naujo?“ apie muzikos ateitį nuo 19 val. skaitys kompozitorius ir atlikėjas Vladas Dieninis.

Renginių programą papildys ir SODAS 2123 tarptautinės rezidencijų programos dalyviai. 16-18 val. Johanna Zanon pakvies į skaitymo grupę „Rude Readers“ rezidencijų virtuvėje, o nuo 18 val. žiūrovų žvilgsnių lauks John Angel Rodriguez instaliacija „Grey Cube Projects“, Johannos Zanon instaliacija „Curate Your Own Textile Art Exhibition“ ir Annos Mikkola performansas „EARTH-LIKE PLANET“.

Visi, užsukę į „OPEN SODAS“ renginį galės stebėti interaktyvų Mildos Trimakaitės performansą „Namai”, aplankyti galerijoje „Atletika“ vykstančią Valerie Tee Lee ir Emmos Bang parodą „Žodynas laukiniams liežuviams“.


Kultūros komplekse SODAS 2123 kurianti ir repetuojanti Operomanijos komanda  18:30 žada pakviesti svečius į miško grybų risotto degustaciją, o iš karto po jos, 19 val. žiūrovų lauks Arturo Bumšteino garso vaidinimo „Audiokaukas” perklausa.

OPEN SODAS renginiai vyks ir studijų durys bus atviros nuo 18 iki 21 val. OPEN SODAS yra Vilnius 700 jubiliejaus programos dalis.

Kultūros kompleksas SODAS 2123 (Vitebsko g. 21/23, Vilnius) – tai Lietuvos tarpdisciplininio meno kūrėjų sąjungos (LTMKS) inicijuojama bei kuruojama bendruomeniškumo ir savivaldos principais veikianti visuomenei atvira erdvė. Renginį organizuoja SODAS 2123 kartu su Lietuvos tarpdisciplininio meno kūrėjų sąjunga.

LTMKS veiklas finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Vilniaus miesto savivaldybė.

Gyveni ar lankaisi Vilniuje? Ir kartais pagalvoji, kad gyveni kaip filme? Atsisiųsk mobiliąją programėlę „Once in Vilnius“, fiksuok ir dalinkis gyvenimo Vilniuje akimirkomis. Kiekvienas įkeltas video kadras pretenduoja tapti ilgo metro filmo apie Vilnių dalimi.

Programėlės ieškok „Google Play” ir „App Store”.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

3 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kuri Vilniaus ar Niujorko eglė jums gražesnė?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist