Parodos

Senamiestyje atidaryta nauja galerija, kur – ne tik vertę kuriantys daiktai namams, bet ir bendraminčių susitikimų vieta

Ar gali geras interjeras kainuoti pigiai, o gera architektūra būti prieinama visiems? Apie pridėtinę meno vertę, ar tokia egzistuoja, ar užsakovas šiandien ją vertina, diskutavo Vilniaus senamiestyje neseniai duris atvėrusioje dizaino galerijoje „Interjero akcentai“ (IA) susirinkę bedraminčiai.

Architektūra, interjero ir drabužių dizainas, šokis – visos šios vartotojiško meno sritys turi bendrą vardiklį – sukurtos profesionalų jos vertę nebejotinai turi. Tokią išvadą priėjo diskusijos dalyviai architektas, studijos „Arches“ bendraturtis Arūnas Liola, drabužių dizainerė Julija Janus, „Low Air“ šokio teatro vienas įkūrėjų Laurynas Žakevičius, portalo lrytas.lt Būsto rubrikos redaktorė Inga Junčienė, „YES.design.architecture“ architektė Indrė  Sangus  ir studijos šeimininkė „Righetto Architect“ ir IA įkūrėja Edita Righetto.

„Šiuolaikinis šokis, muzika ir interjero galerija – tai santykis tarp daiktų ir žmogaus, – neabejoja E.Righetto.  Noriu, kad ši galerija būtų gyva, kad čia užsuktų žmonės ne tik pirkti, bet ir pabūti, pasikalbėti tarp gražių, geras emocijas skleidžiančių interjero aksesuarų. Todėl neatsitiktai į galerijos atidarymą pakvietėme šiuolaikinio šokio teatrą „Low Air“ su jų improvizacija „Dinamiška /statiška“.

Jaunų žmonių šokis tarp elegantiškų prabangos prekių kategorijai priskiriamų baldų ir aksesuarų – tai mūsų žinutė vilniečiams. Mes pasirengę būti atviri, bendrauti ne tik su savo klientais, bet ir su meno sričių studentais, remti įvairias iniciatyvas. Nes tikime, jog menas skirtas žmonėms, o be gyvo santykio visa, kas sukurta, netenka prasmės.“

Galerija IA įsikūrusi itin patogioje vietoje – pačioje Vilniaus senamiesčio širdyje (Didžioji g. 8), tad jos kaunietė šeimininkė pasirengusi draugystei ir bendradarbiavimui su kolegomis iš sostinės – interjero dizaineriais ir architektais.

 

„O visiems kitiems galime pasiūlyti įsigyti ne tik vienetinių, aukštą meninę vertę turinčių interjero elementų – šviestuvų, baldų, aksesuarų, bet ir unikalią bendradarbiavimo sistemą, skirtą interjero projektams „nuo iki“ įgyvendinti.Turime galimybių suvaldyti bet kokį, mažesnį ar didesnį, tam skirtą biudžetą, terminus ir išlaikyti pagrindinę interjero koncepciją“, – žada Edita. Ilgametė bendradarbiavimo kultūra ir išliekamoji pridėtinė vertė –  svarbiausi bruožai, vienijantys IA galerijos prekės ženklus. Jos ekspozicijoje – vienintelė Lietuvoje garsių  italų dizaino baldų „Porada“ ir „Potocco“ ekspozicija, derinama su įstabaus grožio krištolo „Reflections Copenhagen“ aksesuarais, GUAXS šlifuoto stiklo vazomis, „Ariostea“ akmens masės plytelėmis bei DIPO DESIGN persiškų kilimų kolekcija. Erdvės apšviestos „CVL Luminaires“ ir „Penta Light Group“, „Floss“ šviestuvais. Profesionalių IA dizainerių komanda padės parengti spalvinius ir tekstūrinius derinius, parengs techninius baldų brėžinius, sąmatas, pateiks geriausių meistrų rekomendacijas.

„Interjero akcentai” dizaino galerijosdarbo valandos: I-V:  11-19 val., VI:   11- 16 val.

Tel. +370 63444504
Adresas: Didžioji g.8, Vilnius
https://www.interjeroakcentai.lt/

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
11 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Vytautas
Vytautas
1 mėnesį

Uždarinėti reikia! Net 3 vakcinomis paskiepiti žmonės serga, o jie galerijas atidarinėja. Kas šiems žmonėms svarbiau, pinigai ar gyvybės?!

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button