Rudenėjantis ir vėstantis oras priviliojo į Vilnių šilumą mėgstančius drugelius. Margaspalviai tropiniai drugeliai atskrenda į jaukią studiją Vilniaus senamiestyje. Čia bus sukurtas malonus tropinis klimatas. Jūs turite unikalią galimybę, neišvykdami iš Lietuvos pamatyti užburiančius gyvus tropinius drugelius iš Pietų ir Centrinės Amerikos, Azijos ir Afrikos.

Įdomių formų, įspūdingų spalvų, maži ir dideli, dieniniai ir naktiniai drugiai – tai įvairovė, kuri paliks neišdildomus įspūdžius tiek dideliems, tiek mažiems parodos lankytojams.

Parodoje Jūs pamatysite lėliukes, iš kurių išsirita drugeliai ir virsta tikrais šio pasaulio gražuoliais. Gal ir Jums pavyks pamatyti, kaip jie išsiritę tiesia savo sparnus ir ruošiasi naujam gyvenimo ciklo etapui… Galėsite stebėti, kaip drugeliai maitinasi, skraido, poruojasi, kaip mato pasaulį, galėsite pabūti tyrėjais – pažiūrėti į drugelio sparnelį per mikroskopą ar net pamatyti pasaulį drugelio akimis!

Sužinosite įdomių faktų – parodos darbuotojos KIEKVIENAM LANKYTOJUI papasakos apie drugelius ir jų gyvenimą. Ir padės JUMS NUSIFOTOGRAFUOTI su drugeliu! (Būtinai kreipkitės į darbuotoją!)

Aplankykite Gyvų Tropinių Drugelių parodą ir parsineškite įspūdžius, suvenyrus, užfiksuotas nuotraukose malonias akimirkas.

Parodos darbo laikas:
darbo dienomis nuo 16 val. iki 19 val.;
šeštadienį – sekmadienį nuo 10 iki 19 val.
Adresas: Studija Netu J.Basanavičiaus g.16A

Gyveni ar lankaisi Vilniuje? Ir kartais pagalvoji, kad gyveni kaip filme? Atsisiųsk mobiliąją programėlę „Once in Vilnius“, fiksuok ir dalinkis gyvenimo Vilniuje akimirkomis. Kiekvienas įkeltas video kadras pretenduoja tapti ilgo metro filmo apie Vilnių dalimi.

Programėlės ieškok „Google Play” ir „App Store”.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kuris metų įvykis nusipelno 2023-ųjų metų geriausiojo/geriausiosios titulo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist