Parodos

Seimo lankytojų centras kviečia atrasti Lietuvos Respublikos Seimo archyvą

Birželio 7–21 d., minint Archyvų metus ir Tarptautinę archyvų dieną, Seimo lankytojų centre (Gedimino pr. 60) pristatomas Lietuvos Respublikos Seimo archyvas ir jame saugomi dokumentai.

Maloniai kviečiame aplankyti Seimo kanceliarijos Dokumentų departamento Archyvo skyriaus parengtą parodą, kurioje eksponuojami Seimo archyve saugomi pagrindiniai atkurtos Lietuvos valstybės teisės aktai, teisėkūros procesą atspindintys dokumentai, tarptautinio pripažinimo ir bendradarbiavimo dokumentai.

„Archyviniai dokumentai yra reikšmingi ir vieninteliai istorijos šaltiniai, padedantys suprasti savo tapatumą. Tai geriausios ir įdomiausios istorijos pamokos ir unikalus palikimas, perduodamas iš kartos į kartą, – sako parodos rengėjai. – Istorija yra ne kažkur, o šalia, reikia tik ją žinoti. Tada jausimės tvirtesni darydami sprendimus, dirbdami, kurdami ir gyvendami dabartyje.“

 

Parodą apžiūrėti galima pirmadienį–ketvirtadienį 8–17 val., penktadienį 8–15.45 val.

Birželio 7–11 d. nuo 10 iki 15.30 val. lankytojų lauks Archyvo skyriaus darbuotojai, jie papasakos apie Seimo archyve saugomus dokumentus ir atliekamus darbus, atsakys į klausimus.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
1 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button