Parodos

„SEB arenos“ erdvėse – fotomenininko Ramūno Danisevičiaus paroda #LIKĘ

„SEB arena“ savo lankytojus  – teniso, badmintono, skvošo mėgėjus ir jų bičiulius – pasitinka nauja fotografijų paroda. Arenos sienas papuošė garsaus Lietuvos spaudos fotografo Ramūno Danisevičiaus paroda #LIKĘ.

Dauguma iš arenoje eksponuojamų darbų – R. Danisevičiaus mobiliuoju telefonu užfiksuotos kasdienybės akimirkos, jau publikuotos asmeninėse autoriaus Facebook ir Instagram paskyrose. Kai kurias iš parodos nuotraukų lydi ir autentiški R. Danisevičiaus paskyrų sekėjų komentarai.

„SEB arenos“ rinkodaros vadovas Ovidijus Jurevičius džiaugiasi, jog arenos lankytojai galės pasigrožėti išskirtiniais vieno iš garsiausių Lietuvos fotografų darbais.

 

„Esame ne tik sporto ir sveikatingumo centras. Džiaugiuosi, kad prieš kurį laiką užgimusi mintis tam tikras arenos erdves skirti parodomos, įgauna pagreitį, o geriausių Lietuvos spaudos fotografų klubo nuotraukų parodą pakeitė R. Danisevičiaus darbai. Labai smagu, kad ši paroda, apkeliavusi daugelį Lietuvos miestų ir įvairių erdvių, pagaliau užsuko ir pas mus“, – sako O. Jurevičius.

R. Danisevičius, dar prieš kurį laiką paklaustas, kokia prasmė rengti parodas, jei nuotraukos prieš tai atsiduria socialiniuose tinkluose, teigė, kad tai yra puikus būdas gyvai susitikti ir pabendrauti tiek su socialiniuose tinkluose jo darbus sekančiais žmonėmis, tiek su tais, kurie paskyrų socialiniuose tinkluose neturi. „Facebook paskyroje gali turėti tūkstančius draugų, o išėjęs į gatvę pasijausti labai vienišu. Todėl norisi rengti parodas, pasimatyti su draugais, pabendrauti su tais, kurie mano kūrybą seka ne socialiniuose tinkluose“, –  aiškino fotografas.

Planuojama, kad R. Danisevičiaus paroda #LIKĘ „SEB arenoje“ bus eksponuojama per visą žiemos sezoną.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
2 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button