Parodos

Savivaldybėje – architektūros studentų darbų paroda „Architektūra ir bendruomenė“

Antradienį, vasario 6 d., 13 val., Vilniaus jaunimo informacijos centre atidaroma paroda „Architektūra ir bendruomenė“ (Vilniaus miesto savivaldybė, Konstitucijos pr. 3, 1 aukštas).

Parodoje pristatomi VGTU Architektūros fakulteto architektūros vientisųjų studijų programos 2-ojo kurso studentų parengti Vilniaus miesto bendruomenių centrų kompleksiniai projektai. Rengiant projektus, bendradarbiauta su Žvėryno, Žirmūnų, Visorių, Naujosios Vilnios ir Balsių bendruomeninėmis organizacijomis – nagrinėtos bendruomenių pasiūlytos konkrečios Vilniaus miesto teritorijos.

Projektuojant analizuoti vietos gyventojų socialiniai, kultūriniai ir rekreaciniai poreikiai, vertintos vietovės gamtinės ir antropogenines sąlygos, todėl projektai apima ne tik pastatų architektūrinius, bet ir teritorijų urbanistinio suformavimo bei aplinkos (bendro naudojimo erdvių) sutvarkymo pasiūlymus. Tokiu būdu parinktose Vilniaus miesto dalyse sukuriami jų išskirtinio charakterio paisantys, tačiau kartu socialiai reikšmingi ir estetiškai patrauklūs urbanistiniai-architektūriniai kompleksai.

 

Susipažinti su parodos eksponatais bus galima vasario 6-9 d.

Architektūra ir bendruomenė
Nuotr.: Sauliaus Žiūros
Architektūra ir bendruomenė
Nuotr.: Sauliaus Žiūros
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button