Saugiai atveriame Prezidento rūmų erdves ir Valstybės pažinimo centrą visiems lankytojams. Pasivaikščioti Prezidento rūmų istoriniame parke ir vidiniame kieme su fontanu gali visi norintys, šiltuoju metų laiku darbo dienomis nuo 18 iki 21 val., savaitgaliais ir šventinėmis dienomis – nuo 11 iki 22 val.

„Prezidento kanceliarija ir Valstybės pažinimo centras tęsia bendrą mūsų kryptį – prisidėti prie prieinamumo žmonėms su negalia didinimo ir lygių galimybių užtikrinimo, tad nuo šio šeštadienio ekskursijos po Prezidento kanceliariją prieinamos ir žmonėms su klausos negalia. Jiems ekskursijos bus verčiamos į lietuvių gestų kalbą. Registruojantis kviečiame nurodyti visą informaciją apie individualius poreikius, pagal galimybes sieksime atsižvelgti ir į kitas žmonių su negalia reikmes (pavyzdžiui, pasiūlyti pavėžėjimo vežimėlius ir kt.)“, – sako kanclerė Agila Barzdienė.

Pasak kanclerės, jau suplanuotos edukacinės programos ir intelekto negalią turintiems vaikams, ir kai karantino apribojimai leis, Valstybės pažinimo centras pakvies intelekto negalią turinčius vaikus į jiems pritaikytą edukaciją „Atrask simbolio prasmę“.

Nuo balandžio 24 dienos atnaujinamos savaitgalio ekskursijos norintiems apžiūrėti Prezidento rūmų reprezentacines sales ir susipažinti su institucijos veikla. Ekskursijas galima užsakyti užpildant ekskursijos užsakymo elektroninę formą Prezidento institucijos tinklalapyje arba registruotis telefonu ir elektroniniu paštu. Visą informaciją apie ekskursijas rasite čia: https://www.lrp.lt/lt/ekskursijos.

Taip pat nuo balandžio 24 dienos veiklą atnaujina ir Prezidentūroje veikiantis Valstybės pažinimo centras, kuris lankytojus pasitiks narystės UNESCO 30-mečiui skirtu stendu papildyta ekspozicija, nauja paroda „Šiuolaikinė lietuvių poezija: eilėraščiai mieste“ ir nauju eksponatu – futbolininko Cristiano Ronaldo marškinėliais su parašu – protokoline dovana Prezidentui.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

2 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar pasaulinės žvaigždės Rita Ora koncertas turi būti nemokamas?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist