Parodos

Lietuvos ir Ukrainos šeimoms – nemokamas muziejų lankymas per pavasario atostogas

Lietuvos moksleiviai ir nuo karo pabėgę mokyklinio amžiaus ukrainiečiai kartu su šeimomis Vilniuje, Klaipėdoje ir Palangoje šią savaitę dalį muziejų gali aplankyti nemokamai. Tai pirmoji tokia iniciatyva Lietuvoje, kurią šeimoms dovanoja draudimo bendrovė BTA. Jos tikslas – paskatinti šeimas su mokyklinio amžiaus vaikais turiningai praleisti velykines atostogas ir apsilankyti muziejuose.

Prie akcijos „Muziejauk su BTA“ jungiasi Nacionalinis muziejus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmai Vilniuje ir Lietuvos nacionalinis dailės muziejus, atveriantis savo muziejus ir galerijas Vilniuje, Palangoje bei Klaipėdoje.

„AAS „BTA Baltic Insurance Company“ – pirmoji draudimo kompanija Lietuvoje, pradėjusi remti kultūrą ir, pirmiausia, muziejus. Daugiausia ši bendrovė remia savo paslaugomis – draudimu, o tai yra ypač svarbi parama muziejams rengiant pasaulinės reikšmės vertybių parodas. Greta transporto išlaidų, eksponatų draudimas sudaro didžiausią išlaidų dalį. Todėl bendradarbiaudami su BTA galime organizuoti pačius ryškiausius tarptautinius ir nacionalinius projektus“, – sako Valdovų rūmų muziejaus direktorius dr. Vydas Dolinskas. Tarp tokių parodų dr. V. Dolinskas įvardijo ir įvykusias Radvilų giminei, Konstitucijos epochai skirtas parodas. „Įsivaizduokite, skolinamės eksponatų iš šešių valstybių ir jose esančių 40-ies institucijų. Mūsų rėmėjai ne tik prisiima finansinę atsakomybę, draudimo bendrovės BTA darbuotojams tenka rengti daugybę skirtingų draudimo sutarčių su visomis įstaigomis, iš kurių skolinamės vertingus eksponatus“, – paaiškino Valdovų rūmų muziejaus vadovas.

 

Draudimo bendrovė BTA Valdovų rūmų iniciatyvas rėmė dar tuomet, kai muziejus tebuvo Lietuvos dailės muziejaus padalinys, prisidėjo prie Valdovų rūmų atkūrimo idėjos. AAS „BTA Baltic Insurance Company“ filialo Lietuvoje Vykdomosios valdybos pirmininkas Tadeuš Podvorski, Vykdomosios valdybos narys Vaidas Labanauskas, BTA jūrinių ir gabenimo rizikų draudimo produktų vadovas Vitalijus Palionis, Marketingo ir viešųjų ryšių skyriaus vadovas Boris Jonas Kuzmas, Korporatyvinių klientų kuratorė Roberta Luckutė – dažni svečiai rūmuose, čia inicijuojantys ir kitas prasmingas veiklas.

Specialus nemokamas „BTA šeimos bilietas“

Šį kartą graži akcija Lietuvos vaikams – nemokama Valdovų rūmų muziejaus lankymo savaitė. Iniciatyvos ambasadorius – žurnalistas ir visuomenininkas Andrius Tapinas. Akcijos organizatorius, BTA draudimas, apsilankyti muziejuose kviečia moksleivius ir juos lydinčius asmenis. Įmonė įsteigė specialų „BTA šeimos bilietą“.

„Pastarasis mėnuo visiems mums buvo kupinas streso. Todėl su savo ilgamečiais partneriais Lietuvos nacionaliniu dailės muziejumi ir Valdovų rūmų muziejumi  nusprendėme imtis veiksmų bei prisidėti prie kasdienybės praskaidrinimo. Kartu su muziejais siūlome Lietuvos ir Ukrainos moksleiviams, jų tėvams, seneliams nemokamai lankytis muziejuose, turiningai ir kokybiškai praleisti laiką“, – sako BTA vadovas Tadeuš Podvorski.

 

Valdovų rūmų muziejaus ekspozicijos nuolat atnaujinamos, todėl čia visada galima rasti naujų, Lietuvos istoriją atskleidžiančių dalykų. Taip pat tikimasi, kad projektas padės Ukrainos žmonėms geriau suprasti Lietuvos kultūrą, istoriją ir suteiks galimybę kūrybingai susipažinti su bendraamžiais iš Lietuvos. Muziejus Ukrainos ir Lietuvos moksleivių su šeimomis laukia balandžio 20–23 dienomis. Kasoje lankytojams tereikia paprašyti „BTA šeimos bilieto“ – ir visomis ekspozicijomis galės mėgautis nemokamai.

Padeda ir žmonėms, priimantiems karo pabėgėlius iš Ukrainos

Draudimo bendrovė BTA – daugelio paramos projektų iniciatorė. Pavyzdžiui, jau kovo pradžioje, kai į Lietuvą atvyko pirmieji karo pabėgėliai iš Ukrainos, visiems būstams Lietuvoje, kuriuose apgyvendinti ukrainiečiai, ji suteikė nemokamą gyventojų turto draudimo paslaugą. Šis draudimas galioja susisiekus su įmone ir veikia nuo pabėgėlių įsikėlimo į patalpas.

„Rusijos karas prieš Ukrainą lėmė humanitarinę krizę, prie kurios sprendimo privalome prisidėti kiekvienas. Tikimės, kad mūsų pagalba padrąsins gyventojus ir įmones pasiūlyti savo būstą nuo agresoriaus nukentėjusios šalies gyventojams“, – tada kalbėjo BTA vadovas Tadeuš Podvorski.

 

Į pabėgėlių naudojamo būsto paketą įtrauktas ne tik paties nekilnojamojo turto, bet ir namuose esančių daiktų draudimas bei civilinės atsakomybės draudimas, padengiantis trečiųjų asmenų turtui padarytą žalą. BTA draudimo paslaugos šiems būstams bus aktyvuojamos supaprastintu būdu, paskambinus telefonu.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
13 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Melagiai

Viskas gerai, bet …
Na ne galite jus, kad sumeluoti. Kokia dar savaite? Jeigu nuo 20 iki 25 d., tik 4 dienos, o ne 7.

vaistininkas

ka? viskas tau ok? vaistus nepamirsai isgerti siandiena?

Melagiai

Tai kad moderis pataisė 23 į 25. Pridėjo dar 2 dienas 🤣🤣🤣
Ot melagiai.

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button