Tas, kas mato, – mato, ir to užtenka, tas, kas nemato, – tiki, tas, kas netiki, – pasitiki, tai yra veikiamas ir pats veikia pagal įvairius ateinančios informacijos šaltinius, o tas, kas nepasitiki, tas paklūsta išorinei sugestijai. (Abu Silg)

Rugsėjo 15 d. 17.30 val. Užupio meno inkubatoriaus galerijoje „Galera“ (Užupio g. 2A) atidaroma Mariaus Abramavičiaus Neboisia darbų paroda „Aš matau. Tu matai?“.

Daugiaplanis kūrėjas, spalvingas tapytojas, originalus fotografas, keliautojas, rašytojas, poetas, avantiūristas Marius Abramavičius Neboisia pristato savo naujausių darbų parodą „Aš matau. Tu matai?“.


Šie paveikslai – tai vidinių išgyvenimų vartai, per kuriuos galima įžengti ir išgyventi patirtis, pakeitusias Mariaus vidinį pasaulį ir visos realybės matymą.

Matymo laukas gali kisti priklausomai nuo turimo energijos kiekio, išskaidyto dėmesio ir įsijungimo į visą tave supančią erdvę. Kuo labiau įsijungi, tuo giliau, subtiliau ir daugiau girdi ir matai, tuo daugiau pasaulio sluoksnių atsiveria.

Ar kada nors pagalvojate apie savo vidinę realybę?

„Mano vidinė realybė – nesusitarta realybė arba subjektyvi realybė. Subjektyvi realybė – vienetinė, nepakartojama, nesuderinta realybė. Jos perduoti beveik neįmanoma, prie jos galima šiek tiek prisiliesti. Apie ją galima užsiminti – per vaizdą, per spalvą, per formą, per erdvę, kurią sugebi spinduliuoti-perduoti, per niuansus, per ilgą ir gilų įsižiūrėjimą, per netikėtą akimirkos atsivėrimą, per išsitapatinimą arba per stabilią savimonę, dėl kurios imi matyti vis aiškiau ir aiškiau.

Šią parodą pristatau kaip vidinių, subjektyviai išgyventų tiesų dienoraštį, perteiktą spalvomis. Aišku, ten, viduje, viskas procesualu, kaip ir išorėje, bet gerai įsijautę ir paveiksluose pamatysite tėkmę ir judėjimą.


Vidinių išgyvenimų erdvė atsidūrusi ant drobių gali pakeisti, bei praplėsti ir jūsų gyvenimo kontekstą. Tiesiog žiūrėkite, įsileiskite į save arba atsiverkite ir nerkite į paveikslo gilumą.“
(Marius Abramavičius Neboisia).

Paroda veiks iki spalio 2 d. Įėjimas nemokamas.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

2 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Kitas pranešimas
Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar pritariate, kad Vilniaus viešojo transporto bilietai būtų suskirstyti pagal zonas?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.