Parodos

Katedros aikštėje – nauja instaliacija (nuotraukos)

Ketvirtadienio vakarą Katedros aikštėje atidaryta audiovizualinio projekto „Kai susitinka istorijos” instaliacija. Atidarymo metu projekto autoriai ir instaliacijos herojai pristatė projektą.

Instaliacija veiks iki gegužės 1 d.  Instaliacijos erdvėje kiekvieną dieną bus galima išvysti nuolat besisukančias video istorijas, skirtas supažindinti su Lietuvoje gyvenančių kitų kultūrų žmonių tikromis istorijomis. Herojai atvyko gyventi į Lietuvą nuo Tadžikistano iki Ukrainos.

„Kai susitinka istorijos” – projektas, skirtas skatinti visuomenės toleranciją trečiųjų šalių piliečių atžvilgiu, įgyvendinant inovatyvias menines priemones ir komunikaciją, šiandienos aktualijų kontekste suteikti daugiau informacijos apie skirtingų kultūrų žmones ir jų įpročius kasdienybėje. 

 

„Uphill 7” – alternatyvaus ir pop roko muzikos grupės, pasirodymą (ją sudaro nariai iš Šri Lankos, Afganistano ir Lietuvos (Pabradės). Visai neseniai „Uphill 7” išleido savo pristatomąjį kūrinį“Freedom” („Laisvė”) „Uphill 7” su žodžiais anglų, lietuvių ir persų kalbomis, kurie kviečia į laisvę pažiūrėti iš įvairių perspektyvų – tautos laisvės, laisvės rinktis, kaip gyventi savo gyvenimą, laisvės nuo išankstinių įsitikinimų ir stereotipų, išlaikomų baimės jausmo. Grupės vienas iš narių – taip pat yra instaliacijos herojus, pasakojantis savo apsigyvenimo Lietuvoje istoriją.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
10 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button