MO muziejus pakvietė pirmąją parodą pamatyti Vilniaus miesto pavežėjus ir vairuotojus. Būtent jie daugiausia laiko praleidžia Vilniaus gatvėse ir bendrauja su miestiečiais bei miesto svečiais. O ką jie mano apie muziejų ir meną?

„MO muziejus yra atviras muziejus – skirtingiems požiūriams, interesams, išsilavinimui, idėjoms ir, žinoma – nuomonėms. Todėl savo nuomonę apie meną pakvietėme pasakyti Vilniaus miesto taksi vairuotojus. Norime sužinoti, ką jie mano apie meną ir norime jiems parodyti, kas yra MO muziejus. Tikime, kad jie skleis žinią apie mus. Pakvietėme juos į pirmąją MO parodą, kad susidarytų savo nuomonę apie ją ir papasakotų būsimiems keleiviams“, – pristatydama iniciatyvą teigia MO muziejaus direktorė Milda Ivanauskienė.

Ką vairuotojai mano apie meną ir kokie jų įspūdžiai po apsilankymo MO muziejuje, galite pamatyti čia:

MO muziejus, įkurtas asmenine mokslininkų Danguolės ir Viktoro Butkų iniciatyva, beveik dešimtmetį veikė kaip muziejus be sienų. Sukauptą 5000 modernaus ir šiuolaikinio meno kūrinių kolekciją sudaro Lietuvos dailės aukso fondas nuo XX a. 6-ojo dešimtmečio iki šių dienų.

Nuo 2018 m. spalio 18 dienos MO tampa gero laisvalaikio vieta. Čia užsukti kviečia parodos, kinas, edukaciniai užsiėmimai, koncertai ir kiti renginiai, skirti įvairioms amžiaus grupėms. Vienas iš MO tikslų yra burti aktyvią bendruomenę – MOdernistus – kurie palaiko MO idėją ir padeda kurti naująjį muziejų drauge.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar tikitės, jog naujasis meras pakeis sostinę?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.