MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Parodos

Ką Vilniaus pavežėjai galvoja apie meną? (video)

MO muziejus pakvietė pirmąją parodą pamatyti Vilniaus miesto pavežėjus ir vairuotojus. Būtent jie daugiausia laiko praleidžia Vilniaus gatvėse ir bendrauja su miestiečiais bei miesto svečiais. O ką jie mano apie muziejų ir meną?

„MO muziejus yra atviras muziejus – skirtingiems požiūriams, interesams, išsilavinimui, idėjoms ir, žinoma – nuomonėms. Todėl savo nuomonę apie meną pakvietėme pasakyti Vilniaus miesto taksi vairuotojus. Norime sužinoti, ką jie mano apie meną ir norime jiems parodyti, kas yra MO muziejus. Tikime, kad jie skleis žinią apie mus. Pakvietėme juos į pirmąją MO parodą, kad susidarytų savo nuomonę apie ją ir papasakotų būsimiems keleiviams“, – pristatydama iniciatyvą teigia MO muziejaus direktorė Milda Ivanauskienė.

Ką vairuotojai mano apie meną ir kokie jų įspūdžiai po apsilankymo MO muziejuje, galite pamatyti čia:

MO muziejus, įkurtas asmenine mokslininkų Danguolės ir Viktoro Butkų iniciatyva, beveik dešimtmetį veikė kaip muziejus be sienų. Sukauptą 5000 modernaus ir šiuolaikinio meno kūrinių kolekciją sudaro Lietuvos dailės aukso fondas nuo XX a. 6-ojo dešimtmečio iki šių dienų.

Nuo 2018 m. spalio 18 dienos MO tampa gero laisvalaikio vieta. Čia užsukti kviečia parodos, kinas, edukaciniai užsiėmimai, koncertai ir kiti renginiai, skirti įvairioms amžiaus grupėms. Vienas iš MO tikslų yra burti aktyvią bendruomenę – MOdernistus – kurie palaiko MO idėją ir padeda kurti naująjį muziejų drauge.

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Prasidėjo 20-oji Vilniaus knygų mugė: istorija tęsiasi (nuotraukos)

Evaldas Činga

Lietuvos muziejai tarptautinėje Vilniaus knygų mugėje 2019

Evaldas Činga

Jubiliejinė Vilniaus knygų mugė jau rytoj: paskutinės minutės planas ir viskas, ką turite žinoti

Evaldas Činga

Kodėl operos gerbėjams verta užsukti į Vilniaus knygų mugę

Evaldas Činga

Trys Lietuvos nacionalinio muziejaus akcentai Vasario 16-osios proga

Evaldas Činga

Pirmą kartą visuomenei viešai pristatoma 1949 m. Lietuvos Laisvės Kovos Sąjūdžio Tarybos vasario 16 deklaracija

Evaldas Činga

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika