Parodos

Įspūdinga skulptūra-skliautas šiuolaikinio meno mugėje „Art Vilnius’19”

Vilniaus dailės akademijos Architektūros katedra šiuolaikinio meno mugėje  ArtVilnius’19, didelio formato skulptūrų, instaliacijų ir performansų parodoje „Takas“ pristato eksperimentinį kūrinį, kuriame dera ekspresyvi meninė išraiška ir naujausios kompiuterinio modeliavimo tendencijos architektūroje. Tai 3 metrų aukščio skulptūra – skliautas, sudarytas iš beveik 1500 detalių, sumodeliuotų kompiuterinių programų pagalba ir pagamintų akademijos dirbtuvėse Vilniuje.

Pristatomas kūrinys – katedroje kasmet vykdomų  inovatyvių kūrybinių dirbtuvių  rezultatas. Parodos kuratoriaus docento Romualdo Kučinsko nuomone, personalinis kompiuteris jau senai yra ne braižymo, o mąstymo įrankis, padedantis žvelgti į architekto profesiją kaip eksperimentavimo ir inovacijų terpę meno aplinkoje.

Vadovaujantis tokiu požiūriu aplink jau septynis metus vykdomas dirbtuves buriasi dinamiška kviestinių dėstytojų ir ekspertų komanda, kurią šiais metais sudaro doc. Gediminas Kirdeikis (Lundo universitetas, Švedija), dokt. stud. Petras Vestartas (Lozanos politechnikos universitetas, Šveicarija), architektės Lina Vestartė (Šveicarija) ir Olga Voišnic (Lietuva).

 

Pristatomas kūrinys surinktas iš gofruoto kartono, kuriuo akademiją mielai parėmė pakuotę ir reklaminius stendus kurianti ir gaminanti įmonė UAB Smurfit Kappa Baltic.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
4 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button