MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Green Hall
Nuotr.: Organizatorių
Parodos

„Green Hall“ atvėrė duris menininkams

„Green Hall“ verslo slėnis Vilniuje tampa nauja sostinės meno erdve. Lapkričio 8 d. dviejų „Green Hall“ verslo centrų pastatuose (Upės g. 21 ir 23) pradėta eksponuoti dailininkės Birutės Nomedo Stankūnienės tapybos darbų paroda.

Lietuvoje ir Jungtinėje Karalystėje ne vieną personalinę parodą surengusi menininkė „Green Hall“ verslo centruose pristato per pastaruosius septynerius metus sukurtus darbus. Parodą sudaro trys skirtingos apimties darbų grupės: „Aš einu“, „Forzitija, pavasaris ir liūdesys“ ir „Prisilietimas prie juodos“.

„Naujasis „Green Hall“ verslo slėnio pastatas yra išskirtinis savo architektūra, tapybišku, Neries vingį atkartojančiu fasadu. Jo atriumas – didžiulė, moderni, natūralaus apšvietimo dominuojama erdvė, itin tinkama meno parodoms. Džiaugiuosi tapusi pirmąja dailininke, kurios darbai demonstruojami šioje naujoje sostinės erdvėje“, – sakė menininkė Birutė Nomeda Stankūnienė.

Dailininkės darbų paroda „Green Hall“ verslo slėnio pastatuose bus eksponuojama iki gruodžio 20 d., ji atvira visiems vilniečiams.

Green Hall

„Green Hall“ verslo slėnis skirtas kūrybiškam verslui – tokiam, kuris įkvėpimo ir idėjų semiasi iš aplinkos. Kviečiame čia dirbančius žmones atitrūkti nuo rutinos, perkelti savo darbo vietą į Neries krantinę, pasigerėti gamta, o dabar ir meno kūriniais. Tikiuosi, kad ilgainiui „Green Hall“ taps populiaria meno erdve, kur čia dirbantys žmonės, Žvėryno gyventojai ir visi vilniečiai galės susipažinti su naujausiais menininkų darbais“, – sako „Green Hall“ verslo centrą vystančios SBA koncerno bendrovės „Urban Inventors“ direktorius Lionginas Šepetys.

Birutės Nomedos Stankūnienės darbai per pastarąjį dešimtmetį daugiau nei 30 kartų buvo eksponuoti meno parodose Lietuvoje ir užsienyje. Menininkės  darbai buvo pastebėti ir atrinkti į savaitines kolekcijas vienoje didžiausių ir prestižiškiausių internetinių galerijų Saatchi Art, jos kūryba pristatyta tarptautinėje žiniasklaidoje, įskaitant BBC ir CNC News / Xinhua – Kinijos nacionalinės naujienų agentūrą. Dailininkės darbų yra įsigiję Lietuvos ir daugelio šalių užsienio kolekcionieriai ir meno mylėtojai.

Birutės Nomedos Stankūnienės drobėse neretai atsiskleidžia savita vaizduojamo pasaulio įvairovė, gamtos, liūdesio, džiaugsmo, nevilties tematika bei tam tikrų simbolinių detalių žaismas, kurį pabrėžia ne tik įtaigūs dažų nutekėjimai ar polichromija, bet ir potėpio gestiškumas, dažų sluoksnio plonumas, jų skaidrumas ir žinoma paviršiaus faktūros trapumas.

Kiekvienas tapytojos kūrinys – tarsi atskiras autonomiškas pasaulis, turintis savo ištakas, gilią prasmę bei unikalią istoriją, kurią kiekvienas žiūrovas gali interpretuoti savaip. O kiekvienas, net ir mažiausias drobėje esantis potėpis – tarytum nenusakomas, momentinis džiaugsmas, laimė ir kančia, kuri sukuria bendros kompozicijos įtampą.

Parodą „Green Hall“ verslo slėnyje (Upės g.21 ir 23, Vilnius), galima aplankyti darbo dienomis nuo 9 iki 17 val.

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Trys Lietuvos nacionalinio muziejaus akcentai Vasario 16-osios proga

Evaldas Činga

Pirmą kartą visuomenei viešai pristatoma 1949 m. Lietuvos Laisvės Kovos Sąjūdžio Tarybos vasario 16 deklaracija

Evaldas Činga

Medininkų pilyje – Vilniaus konferenciją menanti fotoparoda

Evaldas Činga

Jubiliejinės Vilniaus knygų mugės programa: aktualiausių ir įdomiausių renginių kaleidoskopas

Evaldas Činga

Prasideda tarptautinė studijų paroda

BNS

Parodoje „STUDIJOS 2019“ – galimybė virtualioje realybėje pilotuoti lėktuvą virš Vilniaus

Evaldas Činga

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika