Kovo 16 d. Radisson Blu Hotel konferencijų centre įvyks paroda, kurios kiekvienais metais laukia moksleiviai ir jų tėveliai, studentai ir jaunimas – visi, kurie planuoja tobulinti kalbos įgūdžius užsienyje, mokintis vidurinėje ar profesinėje mokykloje, universitete ar aukštojo mokslo įstaigose. Apie šį žinomą renginį Lietuvoje ir kituose Baltijos šalyse pasakoja Baltic Council for International Education direktorė Jurgita Gruodienė.

„Tarptautinių studijų dienos“ – vienintelė specializuota Baltijos šalyse paroda, suteikianti galimybę susipažinti ir įsigilinti į užsienio švietimo industriją, daugiau sužinoti apie geriausias švietimo įstaigas iš įvairių pasaulio šalių ir žengti pirmą žingsnį link būsimos karjeros.

Jau daugiau kaip 10 metų mūsų organizuojama  paroda – tai unikali vieta, kurioje galima sutikti švietimo įstaigų vadovus ir kitus specialistus, užduoti klausimus susijusius su būsimomis studijomis ir iš karto sužinoti atsakymus. Kovo 16 d. Vilniuje  dalyvaus daugiau kaip 60 švietimo įstaigų.

Pagrindinis ir vidurinis išsilavinimas geriausiose mokyklose ir koledžuose

Pagrindines ir vidurines mokyklų programas, taip pat specialius paruošiamuosius kursus pristatys direktoriai ir atsakingi žinomų visame pasaulyje privačių ir valstybinių mokyklų specialistai. Pavyzdžiui, privati Gordonstoun mokykla iš Škotijos, kurią baigė trys karališkosios šeimos kartos, tame tarpe princas Filipas, Edinburgo hercogas (karalienės Elizavetos II sutuoktinis), princas Čalzas, princai Endriu (Andrew) ir Edvardas. Parodoje bus galima susipažinti ir su kitomis ne mažiau žinomomis Didžiosios Britanijos, Vokietijos, JAV, Kanados mokyklomis, kurios atvers jūsų vaikams kelią į geriausius pasaulio universitetus.Praleiskite atostogas naudingai geriausiose stovyklose ir mokyklose

Parodoje galima susipažinti ir užsakyti geriausias kalbos stovyklas ir kursus užsienyje. Baltic Council for International Education pristatys grupines keliones 7-18 metų moksleiviams, kurių metu bus galima mokintis anglų kalbos Anglijoje, Kanadoje, Portugalijoje ir Maltoje. Parodoje dalyvaus ir kitos mokyklos, kurios siūlo vasaros stovyklas moksleiviams: Academic Summer, Columbia International College ir daugelis kitų.

Bakalauro ir magistro programos
Tarp parodos dalyvių vienas geriausių Didžiosios Britanijos universitetų – University of Glasgow, žinomas privatus universitetas University of Law, kontinentinės Europos lyderis aukštojo išsilavinimo srityje – Nyderlandai, viena geriausių verslo mokyklų Europoje – IE Business School  (Madrid) iš Ispanijos, University of Southern Denmark iš Danijos, geriausios viešbučių vadybos ir turizmo aukštosios mokyklos atstovaujančios Šveicarijos Swiss Education Group, Čekijos universitetas – Charles University in Prague, atstovai iš Vokietijos universitetų, taip pat Sankt Peterburgo valstybinis universitetas ir kitos švietimo įstaigos.

Parodos vieta:  Radisson Blu Hotel Lietuva, Konferencijų centras,  Konstitucijos pr. 20

Darbo laikas: 10.00 – 18.00

Įėjimas nemokamas

Papildomą informaciją, dalyvių ir seminarų sąrašą rasite:

http://www.balticcouncil.lt/lt/parodos-ir-seminarai/didziausia-specializuota-parod

Gyveni ar lankaisi Vilniuje? Ir kartais pagalvoji, kad gyveni kaip filme? Atsisiųsk mobiliąją programėlę „Once in Vilnius“, fiksuok ir dalinkis gyvenimo Vilniuje akimirkomis. Kiekvienas įkeltas video kadras pretenduoja tapti ilgo metro filmo apie Vilnių dalimi.

Programėlės ieškok „Google Play” ir „App Store”.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kuris Vilniaus projektas nusipelno 2023-ųjų metų geriausiojo titulo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist