Pramogos

„Open Gallery“ vasarą kviečia klausytis originalių meno audiogidų

Pirmoji ir vienintelė tarptautinė Vilniaus gatvės meno galerija po atviru dangumi kviečia vilniečius ir miesto svečius šią vasarą pasinerti į savarankišką gatvės meno kelionę ir pajusti atradimo džiaugsmą, vaikštant su profesionalų sukurtu audiogidu. Atsisiuntę nemokamą „Open Gallery“ mobiliąją programėlę rasite 5 unikalius audiogidus lietuvių kalba bei 3 – anglų kalba. Mobilioji aplikacija yra laisvai prieinama ir „Android“, ir „iPhone“ sistemų vartotojams.

„Kviečiame urbanistinio meno gerbėjus ar smalsaujančius užsukti ir patirti kitokią kultūrinę patirtį ir lydint profesionaliai sukurtų audiogidų pasineriant į savarankišką pasivaikščiojimą po atvirą galeriją su 50 sienų piešinių, skulptūrų, šviesos instaliacijų ir kitokių urbanistinio meno išraiškų. Tai padeda ne tik gauti vizualią patirtį, bet ir sužinoti apie patį kūrėją, jo siunčiamą kūriniu žinutę, apie visos buvusios „Elfos“ gamyklos istoriją, kur čia buvo fontanas ar skulptūrų parkas, kartu pasijuokti, o gal net parepuot“, – sako „Open gallery“ įkūrėja Živilė Diavara.

Privatus gidas tavo telefone

 

Vasarą Vilniuje vyksta daugybe kultūros renginių, užsiėmimų, ekskursijų. Suprantama, kad visur suspėti ir dalyvauti nėra lengva. Tad jei iki šiol nepavykdavo dalyvauti „Open Gallery“ gidų organizuojamose ekskursijose, šiandien galite klausytis jų istorijų jums patogiu laiku, naudodamiesi nemokama „Open Gallery“ mobiliaja programėle.

Norintiems pažinti visus gatvės meno kūrinius yra skirtas valandos trukmės ilgasis audiogidas, kuris plačiai supažindina su galerijos kūriniais, pačiais menininkais, jų naudojama kūrybos technika ir „Open Gallery“ teritorijos istorija. Įrašai gaminti bendradarbiaujant su lietuvių muzikantais – Adu Gecevičiumi ir Agne Šiaulyte-Petunija. Skubantiems yra skirtas trumpesnis, 30 minučių, audiogidas, kuris trumpai pristato visus galerijos menininkus ir jų kūrinius. Įgarsinimas ir muzika – Ado Gecevičiaus, balsas – Agnės Šiaulytės-Petunijos.

„Open Gallery“ yra įsikūrusi buvusiame intensyviausios sostinės pramonės zonos epicentre. Čia ilgus metus veikė viena didžiausių sostinės gamyklų – elektrotechnikos gamykla „Elfa“. Jos produkcija pagarsėjo plačiai už Lietuvos ribų. Dažnai užklysdavo ir muzikos fanai, panorę pamatyti, kaip gaminami „Elfos“ magnetofonai. Anksčiau „Elfa“ gyvavo kaip atskiras miestas mieste. Norintiems sužinoti daugiau įdomybių apie šios erdvės praetį, mobiliosios programėlės kūrėjai kviečia pasiklausyti „Elfa“ audiogido.

 

Vertinantiems humorą – alternatyvūs audiogidai

„Open Gallery“ komanda pagalvojo ir apie tuos, kurie vertina gerą humoro jausmą ir mėgsta klausyti lengvų, šmaikščių istorijų. Jūsų dėmesiui, bendradarbiaujant su vietiniais menininkais ir muzikos atlikėjais sukurti du alternatyvūs audio gidai: „Bankucheno Kelias“ ir „Hip hop žingsniu“.

Luko Šidlausko, geriau žinomo sceniniu vardu „Šventinis Bankuchenas“, įgarsintas maršrutas „Bankucheno Kelias“ prajuokins, supažindins, o kartais net nustebins klausytoją. Kupinas lengvos ironijos ir netikėtų siužeto vingių pasakojimas leis nauju žvilgsniu, su humoru pasižiūrėti į gatvės meno kūrinius.

 

Audiogidą „Hip hop žingsniu“ įgarsino repo improvizacijos atstovas Rokas Grajauskas ir žinomas muzikos kūrėjas Victoras Diavara.

Nemokama ir prieinama kiekvienam

Parsisiuntę „Open Gallery“ mobiliąją aplikaciją greitai ir lengvai susigaudysite unikalios gatvės meno galerijos po atviru dangumi žemėlapyje. Čia rasite ir autorių pristatomuosius vaizdo siužetus. Galerija po atviru dangumi visi lankytojai gali džiaugtis ir lankyti nemokamai, tačiau kiekvienas programėlės vartotojas turi galimybę paremti projektą.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
1 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button