Pramogos

Naujųjų metų išvakarėse televizijos bokštas nušvis mėlyna spalva

1989 metais prasidėjęs muzikinis nuotykis tęsiasi – pirmoji Lietuvos komercinė radijo stotis M-1 švenčia trisdešimtmetį ir ketina jį paminėti su ypatinga dovana, kuri bus tokia pat ryški, kokia buvo pirmoji eteryje nuskambėjusi „Queen“ daina „Radio GA GA“. Dovaną pastebės ne tik klausytojai, bet ir visi Vilniaus gyventojai bei miesto svečiai, nes per savo gimtadienį, gruodžio 31 dieną, 19:00 valandą radijo stotis M-1 mėlyna spalva apšvies Vilniaus televizijos bokštą ir tokiu būdu klausytojams pasakys „Mylim Jus iki dangaus“.

Ištikimiausi klausytojai jau trisdešimt metų bunda, važiuoja į darbus, įsimyli, peršasi, džiaugiasi ir švenčia gimtadienius kartu su M-1, o tai, be jokios abejonės, yra geriausia dovana, kurią stotis galėtų gauti. Ir vis dėlto gimtadieniai skirti švęsti ir dovanoti dovanas, todėl šiais metais M-1 savo klausytojams nori padovanoti ypatingą, spalvingą ir kitokią dovaną, kuri džiugins ne tik juos, bet ir visus, važiuojančius pro šalį.

„Radijo stoties M-1 trisdešimtmetis – ypatinga šventė mums. Didžiuojamės būdami ne tik pirmąja, bet ir populiariausia komercine radijo stotimi Lietuvoje. Didžiausią „ačiū” tariame savo klausytojams, be kurių nebūtų ir mūsų. Todėl, kaip mūsų gimtadienio simbolį, jiems ruošiame didžiausią dovaną – mėlynai šviečiantį aukščiausią pastatą Lietuvoje – Vilniaus televizijos bokštą, kuris bus matomas visus ateinančius metus iš bet kurios sostinės vietos”, – apie gimtadienio planus pasakojo radijo stoties M-1 generalinė direktorė Rūta Grušnienė.

 

Radijo stotis M-1 buvo įkurta 1989 m. gruodžio 31 d. Tai – radijo stotis, kuri gimė kartu su Lietuvos laisve.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
9 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button