Pramogos

Lukiškių aikštės čiuožykla kviečia į nemokamus užsiėmimus

Antrus metus iš eilės sostinės savivaldybė kartu su „Sveikas miestas“ dovanoja ypatingą dovaną vilniečiams ir miesto svečiams – Lukiškių aikštėje praeitą savaitgalį atidaryta įspūdinga Kalėdinė ledo čiuožykla po atviru dangumi.

Didžiulė (20×40 m) čiuožykla bus atvira iki pat kovo mėnesio ir kviečia pramogauti miesto centre: čiuožti savomis ar išsinuomotomis pačiūžomis, žaisti ledo ritulį, mokytis čiuožimo technikos.

Šiemet čiuožyklos organizatoriai ypatingą dėmesį skiria senjorams – šie kiekvieną trečiadienį gali čiuožinėti nemokamai – senjorams nuomos punkte bus suteiktos ir  pačiūžos. Penktadieniais „Hockey Punks Academy“ nemokamai kviečia visus norinčius išmokti čiuožimo technikos, šeštadieniais laukia nemokamos dailiojo čiuožimo pamokos su „Ledo akademija“.

 

O sekmadieniais mažiausieji gali taip pat nemokamai pasimokyti čiuožimo technikos arba ledo ritulio subtilybių su „Hockey Punks Academy“. Nemokami užsiėmimai čiuožykloje vyksta nuo pat atidarymo dienos iki kovo 8 d. Čiuožti galima visada, kad ir kokios būtų oro sąlygos – speciali įranga visuomet palaikys ledą puikios būklės, net ir orui atšilus.

Čiuožykla darbo dienomis veikia: nuo 12 iki 21.30 val., o savaitgaliais – nuo 10 iki 22 val. Čiuožimo seanso su savomis pačiūžomis kaina – 2 eurai, su čiuožykloje nuomotomis – 3 eurai. Vaikai (nuo 5 metų su suaugusių priežiūra)/ moksleiviai/ studentai (pateikę pažymėjimus) čiuožia už 2 eurus.

Čiuožykloje taip pat galioja ir ŠEIMOS KORTELĖ. Pateikus ją – 3 asmenų šeima gali čiuožti už 5 eurus, 4 – už 6 eurus, 5 – už 7 eurus, o 6, 7 ir 8 narių šeimos gali mėgautis čiuožimo malonumais už 8 eurus. (Į kainą taip pat įeina ir pačiūžų nuoma).

 

Iniciatyvos, kuriomis galima džiaugtis iki pat KOVO 8 d.:

TREČIADIENIAIS nuo 12.00 val. iki 12.45 val. – nemokami čiuožimo seansai SENJORAMS (0 eurų su pačiūžom);

PENKTADIENIAIS nuo 18.15 val. iki 19.00 val. – nemokamos čiuožimo technikos pamokos suaugusiems su HOCKEY PUNKS ACADEMY (tik pačiūžų nuoma);

 

ŠEŠTADIENIAIS nuo 13.45 val. iki 14.30 val. – nemokamos dailiojo čiuožimo pamokos su LEDO MAGIJA (tik pačiūžų nuoma);

SEKMADIENIAIS nuo 11.15 val. iki 12.00 val. – nemokamos čiuožimo technikos/ ledo ritulio pamokos vaikams su HOCKEY PUNKS ACADEMY (tik pačiūžų nuoma).

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
12 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button