Pramogos

Legendinis V. Kernagio albumas atgimsta vinilo formatu

Prieš 40 metų išleistas legendinio Lietuvos atlikėjo Vytauto Kernagio „Akustinis” albumas perleidžiamas limituotų vinilų tiražu. Be muzikinės dalies maestro gerbėjus nustebins ir vinilo dizainas, kuriame bus galima rasti niekur nematytų V.Kernagio gyvenimo kadrų bei  nepublikuotų dainų tekstų.

Kaip sako žinomo menininko palikimą puoselėjančio Vytauto Kernagio fondo steigėjas Vytautas Kernagis jaunesnysis, naujai perleidžiamas albumas padės ne tik dar sykį prisiminti lietuviškosios dainuojamosios poezijos šaknis, bet ir padės geriau suprasti, kaip V. Kernagis sukūrė dainas, tapusias žanro klasika.
„Perleidžiamame „Akustiniame” bus dvigubai daugiau teisingos muzikos. Limituotu kopijų kiekiu  leidžiamą albumą sudarys ne tik prieš 40 metų įrašyti kūriniai, bei ir iki šiol dar jokiame vinile neskambėjusios dainos”, – teigia V. Kernagis jaunesnysis.

Siekiant užtikrinti vinilo kokybę, prie jo dirbo patys geriausi savo srities profesionalai. Garso įrašo kokybe rūpinosi vienas iš geriausių Lietuvos muziko prodiuserių Artūras Pugačiauskas, prie „Akustinis” perleidimo dirbo ir „Vinilo studija”.

 

Prieš 40 m. pirmą kartą išleistas „Akustinis” žymėjo V. Kernagio įrašų pradžią. Per savo ilgą kūrybos ir visuomeniškos veiklos laikotarpį maestro padarė nenuginčyjamą įtaką Lietuviškos muzikos kultūros formavimuisi, tad perleidžiamas kolekcinis vinilinis albumas atgaivins geriausius prisiminimus ir suteiks galimybę iš naujo įvertinti maestro sukurtą legendą.

V. Kernagio vinilas „Akustinis” perleidžiamas griežtai limituotu tiražu ir bus prieinamas tik patiems didžiausiams maestro talento gerbėjams.Albumą bus galima įsigyti Vilniasu knygų mugės metu vasario mėn. 23 – 26 dienomis.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button