Laisvalaikis

Vilniuje atidaryta nauja pažinimo ir atradimų erdvė „Galvasukis“

Linkmenų gatvėje duris atvėrė nauja ir kol kas vienintelė tokio pobūdžio erdvė. Šioje erdvėje gausu galvosūkių, dėlionių, virtualių žaidimų ir muzikos instrumentų. Šios erdvės kūrėjai teigia, kad jie yra energingi bei tuo pačiu kitokie ir nori savo visas jėgas atiduoti vaikų geroms emocijoms ir patyrimams.

„Kiekvienas „Galvasukio“ erdvėje ras dar nematytų dalykų, negirdėtų skambesių. Edukacinė erdvė sukurta vaikams, tačiau tinka ir suaugusiems. Užtikriname, kad kiekvienas atėjęs pajus pažinimo džiaugsmą iš naujo. Esame tam, kad vaikai nenustotų norėti pažinti, pajausti, išgirsti. Šioje edukacinėje pažinimo erdvėje skatiname vaikų smalsumą, kūrybiškumą ir žingeidumą. Vaikai šioje erdvėje turi visišką laisvę bandyti ir eksperimentuoti“, – „Galvasukio“ išskirtinumu neabejoja Renata Kemeklytė.

Pasak erdvės kūrėjų, jų tikslas – neformalus vaikų ugdymo formavimas, nes laisvalaikio kultūra turi didelę reikšmę asmenybės tobulėjimui. Jie įsitikinę, kad būtent tinkamas neformaliojo vaikų švietimo organizavimas ir įgyvendinimas atitraukia vaikus nuo beprasmio laiko leidimo. Dalyvaudami neformaliojo švietimo veikloje vaikai ugdo kompetencijas, kurios leidžia jiems tapti aktyviems visuomenės nariams, savarankiškai spręsti gyvenime kylančias problemas.

 

„Vadovaujamės principu, kad patrauklu yra tai, kas priverčia mąstyti. Norime, kad ne tik gražius eksponatus pamatytų vaikai, tačiau, kad pats apsilankymas pažinimo erdvėje paliktų išliekamąją vertę. „Galvasukio“ erdvėje yra daugiau, nei 20 skirtingų interaktyvių eksponatų, kuriuos galite dėlioti, sukti, spausti, mesti, surinkti, groti, lipti ir visa tai paliesti savo rankomis. Tai daiktai ne už stiklo, tai daiktai kiekvienam, kurie skirti tobulėti, sužinoti ir kurti”, – erdvės teikiama nauda įsitikinę kūrėjai.

Šioje erdvėje taip pat organizuojamos edukacinės programos vaikams, kurių metu vaikai sužinos apie tam tikrus fizikos dėsnius. Dėlios Lietuvos žemėlapio dėlionę, dalyvaus protmūšyje, statys bokštus iš įvairių figūrų, gamins geometrinių formų magnetukus ir dar daug daug visko, prie ko galės prisiliesti, Galės groti ne tik pianinu, tačiau išbandyti ir Mėnulio būgnelį. Visiška laisvė išbandyti virtualios realybės akinius ar Xbox žaidimą.

„Šalia visų šių galvosūkių ir žaidimų, pas mus sudaryta galimybė švęsti vaikų gimtadienių šventes. Turime surinkę visiškai nerealių, originalių ir profesionalių menininkų ir personažų kolektyvą! Kviečiame gamintis odines knygas užrašams, kurti erdvines komiksų knygeles, piešti draugystės paveikslą, pasileisti į nuotykių kupiną gimtadienį su pačiu piratu ar daryti neįtikėtinus eksperimentus su mokslininku. Ir dar daug daug kitų pasakiškų ir originalių temų, apie kurias plačiau galite pasiskaityti mūsų puslapyje www.galvasukis.lt“, – kviečia Renata Kemeklytė į šią pažinimo ir atradimų erdvę.

 

Adresas: Linkmenų g. 15,
Telefonas: +370 676 49321
El. paštas: [email protected]
Nuoroda: www.galvasukis.lt

Straipsnis paruoštas bendradarbiaujant su Galvasukis.lt

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button