„UNO Parks“, nuotykių parkų medžiuose šeima Vilniuje, Kaune, Druskininkuose ir Šiauliuose, pastačiusi daugiau nei 40 parkų visame pasaulyje, pradeda bendradarbiavimą su autizmo ir kitų sensorinių sutrikimų mokymų pramonės lydere -„International Board of Credentialing and Continuing Education Standards“ (IBCCES). 

Bendradarbiavimo tikslas –  sertifikuoti nuotykių parkus ir sudaryti galimybę pramogauti autizmo ar kitus sensorinius sutrikimus turintiems žmonėms.

Beveik 20 metų IBCCES yra lyderė sveikatos priežiūros, švietimo ir verslo specialistų autizmo mokymo srityje visame pasaulyje. IBCCES pripažino, kad daugelis pažinimo sutrikimų turinčių asmenų turi ribotas galimybes keliauti ir mėgautis laisvalaikio pramogomis. Organizacija rado būdų, kurie gali patenkinti autizmo ir kitų sensorinių sutrikimų turinčiųjų poreikius, ir sukūrė moksliniais tyrimais pagrįstas, individualiems poreikiams pritaikytas mokymo ir sertifikavimo programas.

Pirmasis parkų sertifikavimo procesas Lietuvoje pradėtas „UNO Park Vilnius“ nuotykių parke. Ši vilniečių ir miesto svečių pamėgta pramogų vieta jungiasi į tarptautinę pramogų parkų, viešbučių ir lankytinų vietų „Certified Autism Center” (CAC) grupę. „UNO Park“ taps pirmuoju IBCCES organizacijos sertifikuotu parku Europoje, kuriame autistiškiems ar kitus sensorinius sutrikimus turintiems žmonėms bus užtikrinta jų poreikius atitinkanti paslauga. 

„CAC” sertifikavimo tikslas – siekis deramai aptarnauti autizmo sindromą turinčius asmenis, suprasti jų sensorinius gebėjimus. Šis ženklas suteikiamas tik toms organizacijoms, kurių personalas baigia specialius mokymus. Taip pat įvertinama ir paslaugos teikimo vieta.

„Autizmo diagnozių kasmet daugėja, o tėvams, auginantiems šį sindromą turinčius vaikus, sunku rasti vietų, kuriose būtų išmanomi vaikų poreikiai, mitybos apribojimai. Dažnai tenka spręsti ir saugumo užtikrinimo iššūkius, todėl matome žinių ir praktikos svarbą, norint suteikti kokybišką paslaugą specialius poreikius turintiems vaikams ir jų šeimoms”, – pasakojo Deimantė Tarvydienė, „UNO Parks“ verslo plėtros direktoriaus pavaduotoja Lietuvoje.

Kaip teigia „UNO Parks“ darbuotojai, įgytas sertifikatas užtikrins aukštesnį paslaugų teikimo kokybės lygį ir gilesnį supratimą apie specialius klientų poreikius. Tai leidžia personalui jaustis užtikrinčiau, aptarnaujant autizmo ar kitus sensorinius sutrikimus turinčius parkų lankytojus ir jų šeimas.

„Partnerystė su „UNO Parks“ yra jaudinantis žingsnis didinant sertifikuotų vietų asortimentą autizmo sindromą turintiems žmonėms visame pasaulyje. Mes didžiuojamės, kad bendradarbiaujame su tokiomis įmonėmis kaip „UNO parks“, kurios siekia, kad teikiamos paslaugos būtų prieinamos visiems“, – sakė IBCCES valdybos pirmininkas Myronas Pincombas.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

10 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kaip vertinate naujieną, jog Užupyje kursuos autobusas be vairuotojo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist