Laisvalaikis

Teatralizuota ekskursija vaikams po Vilniaus mažąjį teatrą

Mažųjų Vilniaus miesto gyventojų bei svečių spalio 27 d. 15 val. laukia nuotykių ir paslapčių kupina kelionė po stebuklingą Teatro pasaulį. Į šią ekskursiją po Vilniaus mažąjį teatrą renginio organizatoriai kviečia smalsiuosius vaikus nuo 5 metų bei jų tėvelius.

Ilona Kvietkutė ir Agnė Kiškytė – Vilniaus mažojo teatro aktorės, sukūrusios šią nepamirštamą teatro istorijos programą, suteiks galimybę ekskursijos dalyviams atverti duris į ypatingą Vilniaus mažojo teatro pastato erdvę, taip pat primins jau šimtmetį menančią pastato Gedimino prospekte 22 istoriją.

Renginio organizatorės pakvies visus ekskursijos svečius ten, kur paprasti žiūrovai nevisuomet pakliūna – mažiesiems lankytojams bei jų tėveliams atsivers paslaptingos užkulisių, repeticijų salės, grimerinės, kostiumų sandėlio bei meno technikų cecho durys.

Įdomiausia, kad pagrindinė ekskursijos dalis įvyks Mažojo teatro scenoje, kur Vilniaus mažojo teatro aktorės jus nustebins gebėjimu akimirksniu sukurti net 100 personažų. Tik čia galėsite sužinoti, kaip šviesos ir garso efektų pagalba sukuriamos įvairiausios spektaklio nuotaikos, kaip atsiranda siautėjančios stichijos, tokios kaip audra, žaibas ar rūkas bei kaip scenoje per vieną akimirką persikelti į skirtingas vietas.

Vilniaus mažasis teatras, kuris įsikūręs Gedimino prospekto 22 name, žavi tuo, kad XX a. pradžioje čia veikė itin reikšminga Lietuvos kultūrai draugija ,,Rūta”, kuri rengė koncertus, paskaitas bei teatro spektaklius. Išskirtinė pastato architektūra bei iškiliausių to meto kultūrininkų vardai šios vietos istoriją gaubė išskirtinumo dvasia.


Kviečiame mažuosius teatro gerbėjus bei jų tėvelius iš arčiau susipažinti su paslaptingu teatro pasauliu ir bent vienai valandai tapti Teatro meno burtininkais!

Detalesnė informacija apie renginį: https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/teatras/teatralizuota-ekskursija-vaikams-59257/

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.


Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button