MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Laisvalaikis

Stebuklingos Kalėdinės dovanos: nemokamos ekskursijos Gedimino pilyje ir Bastėjoje

Kūčias ir Kalėdas lietuviai linkę praleisti kartu su šeima, bet labai dažnai antrąją Kalėdų dieną jau norisi šį bei tą nuveikti. Šiemet vilniečiai ir miesto svečiai turi išskirtinę progą sudalyvauti net šešiose nemokamose ekskursijose, kurios vyks Gedimino pilyje ir Vilniaus miesto Bastėjoje.

Vilniaus miesto Bastėjoje lankytojai kviečiami Kalėdas praleisti kartu su Bazilisku. Anksčiau pas šį siaubūną ateidavo tik narsiausieji, ir ateidavo jie tik su vienu tikslu – nugalabyti miesto siaubūną. Dabar pasikeitė ir Bastėja, ir Baziliskas, ir lankytojai. Visi čia ateina tam, kad su siaubūnu susidraugautų. Kaip Kalėdas pasitinka Baziliskas, sužinosite ekskursijos „Kalėdos su Bazilisku“ metu.

Na, o tiems, kurie norėtų pamatyti kaip atrodo šventiškai pasipuošęs Vilnius reikėtų praverti Gedimino pilies duris. Čia lankytojai ras atsinaujinusią ekspoziciją, o žvelgdami į nuo šalčio apšarmojusius pilies langus susipažins su Vilniaus istorija nuo 14 a. pabaigos iki pat šių dienų. 3D technologija leis lankytojui pajusti, ką reiškia būti pilyje antpuolio metu ir pamatyti, kaip bėgant metams keitėsi Vilnius. Įveikusieji visus Gedimino bokšte esančius laiptelius pateks į nepakartojamą vietą – Gedimino pilies bokšto aikštelę, nuo kurios atsivers įstabus kalėdinio Vilniaus vaizdas.

Ekskursijos Vilniaus miesto Bastėjoje ir Gedimino pilyje yra nemokamos, dalyviams tereiks įsigyti lankytojo bilietą. Norinčius dalyvauti, kviečiame registruotis iš anksto: REGISTRACIJA

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Valstybingumo maršrutuose – nemokami šventiniai renginiai

Evaldas Činga

Įsirengusiems atviras čiuožyklas – mero padėkos ir „G&G Sindikato“ koncertas

Evaldas Činga

Sekmadienis – nemokamo muziejų lankymo pradžia

Evaldas Činga

Masažų namai „Nidos kopos“: „Didžiausias gyvenimo džiaugsmas – jausti, kad esi reikalingas ir artimas žmonėms”

Made in Vilnius

Vilniaus geležinkelio stotyje atidaryta visą parą veikianti skaitykla

Evaldas Činga

Nacionalinės bibliotekos 2018 metų penketukai

Evaldas Činga

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika