Kūčias ir Kalėdas lietuviai linkę praleisti kartu su šeima, bet labai dažnai antrąją Kalėdų dieną jau norisi šį bei tą nuveikti. Šiemet vilniečiai ir miesto svečiai turi išskirtinę progą sudalyvauti net šešiose nemokamose ekskursijose, kurios vyks Gedimino pilyje ir Vilniaus miesto Bastėjoje.

Vilniaus miesto Bastėjoje lankytojai kviečiami Kalėdas praleisti kartu su Bazilisku. Anksčiau pas šį siaubūną ateidavo tik narsiausieji, ir ateidavo jie tik su vienu tikslu – nugalabyti miesto siaubūną. Dabar pasikeitė ir Bastėja, ir Baziliskas, ir lankytojai. Visi čia ateina tam, kad su siaubūnu susidraugautų. Kaip Kalėdas pasitinka Baziliskas, sužinosite ekskursijos „Kalėdos su Bazilisku“ metu.

Na, o tiems, kurie norėtų pamatyti kaip atrodo šventiškai pasipuošęs Vilnius reikėtų praverti Gedimino pilies duris. Čia lankytojai ras atsinaujinusią ekspoziciją, o žvelgdami į nuo šalčio apšarmojusius pilies langus susipažins su Vilniaus istorija nuo 14 a. pabaigos iki pat šių dienų. 3D technologija leis lankytojui pajusti, ką reiškia būti pilyje antpuolio metu ir pamatyti, kaip bėgant metams keitėsi Vilnius. Įveikusieji visus Gedimino bokšte esančius laiptelius pateks į nepakartojamą vietą – Gedimino pilies bokšto aikštelę, nuo kurios atsivers įstabus kalėdinio Vilniaus vaizdas.

Ekskursijos Vilniaus miesto Bastėjoje ir Gedimino pilyje yra nemokamos, dalyviams tereiks įsigyti lankytojo bilietą. Norinčius dalyvauti, kviečiame registruotis iš anksto: REGISTRACIJA

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar keliaujantys kiemeliai prisidėjo prie Naujamiesčio humanizavimo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist