Ar prisimenate, kuomet pasakojome apie sostinėje pristatytą naują atrakciją – pasiplaukiojimą Neryje katamaranu? Na, jei ir girdite pirmą kartą, tai nieko tokio, galite pasiskaityti straipsnį, kuriame buvo trumpai pristatyta ši unikali paslauga.

Pasiplaukiojimai katamaranu Neryje – galima pavadinti dar viena sėkmės istorija, nes būtent įmonė “Staroil” patikėjo sostinės potencialu, jie neabejojo, jog miestui trūko kokybiškos, naujos bei patogios vandens paslaugos. Panašu, kad neapsiriko, nes katamaranas tapo išties populiari pramoga tiek tarp miestiečių, turistų ir įmonių.

Plaukimais katamaranu domisi ir turizmo agentūros

„Galime pasidžiaugti, kad ypatingai išaugo privačių užsakymų kiekis – šeimos švenčių, vakarėlių, mergvakarių, bernvakarių, įmonių darbuotojų susirinkimų, konferencijų, kai kurios įmonės netgi rengė įmonių pietus pas mus. Aišku, išaugo ir gimtadienių, krikštynų ir vestuvių progoms skirtų užsakymų. Galime patikinti, jog nei viena pamergė gaudydama puokštę neiškrito už borto“, – dalinosi savo debiubine patirtimi sostinėje įmonės atstovė Irina Polinskaja.

„Turėjome ir konferencijų ant vandens, kuomet delegacijos iš užsienio turėjo įvairius seminarus, nes mūsų katamarane įrengta multimedijos įranga su televizoriumi, moderni garso aparatūra, baras ir tualetas. Nežinau, ar itin darbingos buvo konferencijos, bet kad itin vaizdingu maršrutu esu tuom tikra“, – konferencijų rengimo patirtimi dalinosi Irina.

Kaip mus informavo Irina, jog šiuo metu privatūs užsakymai sudaro 90 procentų visų užsakymų, o jau kitais metais ši proporcija neabejotinai keisis, nes šiais pasiplaukiojimais itin susidomėjo turizmo agentūros, kurios plaukimus katamaranu įtrauks ne tik į 2019-ųjų metų programas, bet jau pradėjo aktyviai rezervuoti plaukimus 2019-ųjų metų sezonui. Kad plaukimai taptų dar įdomesni ir informatyvesni, kitąmet planuojama klientams pasiūlyti ir tokias paslaugas kaip audiogidas ar tiesiog vietinio gido pasakojimas.

Katamaranai

Svarstoma į Vilnių atgabenti ir antrąjį katamaraną

„Pastarieji keturi mėnesiai šiam katamaranui buvo išties intensyvūs ir tai mus ypatingai džiugina. Turime ir dar vieną katamaraną, kurį nedvejodami atvešime kitąmet, jei paklausa ir toliau taip augs“, – apie galimą tolimesnę veiklos plėtą užsimena Irina.

Paklausta apie tai, kada katamaranui baigsis plaukiojimo sezonas, ji užsiminė, jog šiemet katamaranus išplauks tol, kol neužšals Neris. Kaip žinia, tai gali nenutikti iki pat naujų metų. Tai pat ji paminėjo, kad būsimi plaukimai nuolatos skelbiami jų „Facebook“ paskyroje.

Katamaranai

Rudenėjantis Vilnius plaukiant upe

Išties kaip smagu plaukti katamaranu ir stebėti rudenėjantį Vilnių, matyti įvairiomis spalvomis nusidažusią medžių lapiją, stebėti, kai aplink skuba miestas, pakrante bėgioja žmonės. Tarytum savotiška terapija, kuri tau leidžia pabėgti nuo miesto šurmulio neišvykstant iš miesto. Skamba kaip paradoksas, tačiau ne vienas katamaranu svečias dalinosi būtent tokiu įspūdžiu po kelionės katamaranu.

Buvome patikinti, jog kainų artimiausiu metu tikrai nesiruošiama didinti. Reisiniuose plaukimuose kaina suaugusiam – 10 eurų, 5 eurai – vaikams virš trijų metų, o patys mažiausieji iki trijų metų – plukdomi nemokamai. Privatiems užsakymams šiuo metu taikomis rudeninės nuolaidos.

Katamaranas

Pramogautojai nori komforto ir patogumų

Kaip teigė Irina, klientai lieka itin sužavėti šios transportu priemonės komfortu, manevringumu bei paslaugos kokybę. Kaip ji juokavo, jog pas juos jau prasidėjo šildymo sezonas ir keliautojai gali būti tikri, kad katamarane nesušals ir galės atsiduoti grožėjimuosi miestu.

„Lietuviai yra reiklūs klientai ir privatiems plaukimų vakarams nevengia užsisakyti ir mūsų apmokytą aptarnaujantį kolektyvą: barmenus, padavėjus, Dj ir kitus. Jų dėka kelionės tampa ne tik nuotaikingesnės, o keliautojams tiesiog belieka atsipalaiduoti ir linksmai leisti laiką“, – papildomų paslaugų sėkme džiaugėsi pašnekovė.

Pokalbio pabaigoje Irina ir pakvietė mokyklas bei jų mokinius taip pat rinktis šį patogų vandens transportą savo neeilinei išvykai, o gal net ir išvažiuojamajai pamokai ant vandens.

Daugiau informacijos apie šią paslaugą galite rasti tinklalapyje vilnius-katamaran.lt

Kur: Prieplauka prie Baltojo tilto

Facebook: čia

Telefonas: +37061917157

Parengta bendradarbiaujant su vilnius-katamaran.lt

MadeinVilnius.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „Naujosios medijos grupės“ sutikimo neleidžiama.MadeinVilnius.lt

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Kaip vertinate naująją e. bilieto sistemą viešajame transporte?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.