Laisvalaikis

Pabėgimo kambarys Vilniuje: kelionės laiku ir kiti šiurpą keliantys nuotykiai

Ar kada teko susidurti su Nostradamo pranašystėmis? O raminti užgautos mergaitės dvasią? Nejaugi manėte, kad visa tai – tik pramanas? Issukiu kambarys (Vilnius) siūlo ne tik patikėti fantazija, bet ir patiems bent trumpam pabėgti nuo realybės ir tapti iliuzijos dalimi.

Kitoks būdas pasilinksminti

Nuotykių kambariai tampa vis labiau populiarėjančia pramoga. Ir ne veltui –  pasirinkę šį laisvalaikio praleidimo būdą ne tik sutaupysite laiko bei pinigų, bet ir pasidovanosite sau neužmirštamą nuotykį. Pabėgimo kambaryje dalyvių komandą sudaro nuo dviejų iki keturių asmenų, kurių amžius siekia 15 – 80 metų. Susipažinę su įžangine istorija žaidėjai yra uždaromi jos tematiką atitinkančiame kambaryje, kuriame jie sprendžia galvosūkius bei, lydimi įvairių užuomenų, siekia pagrindinio  žaidimo tikslo – rasti išėjimą iš kambario.

insight out escape room

 

„Insight Out” pabėgimo kambariai Vilniuje – kitokie, nei daugelis sostinėje esančių tokio tipo kambarių. Totorių gatvėje 21A įsikūrusiuose kambariuose svečiai nustebinami išskirtinėmis užduotimis bei neįprastomis dekoracijomis: „Atvykusi čia nesitikėjau, jog kambaryje pateikti galvosūkiai bus ne tik nelengvi, bet ir tokie smagūs. Siekiant išspręsti užduotis teko susidurti su dar nematytais įrenginiais, viso žaidimo metu stebėjausi techniniais žaidimo kūrėjų sprendimais.“ – teigė ne pirmą kartą tokiame nuotykyje dalyvavusi Laura. Tačiau „Lenktynės su laiku“ kambaryje apsilankiusi Akvilė liko sužavėta papuošimais bei žaidimo metu patirtais erdviniais pokyčiais. „Pasijutau kaip tikroje kelionėje laiku, kurioje viskas įmanoma!”- sakė ji.

Du būdai pabėgti

„Insight Out“ kambariuose siūloma išbandyti du žaidimus. Abu nuotykiai – itin originalūs, jie skiriasi žanru bei sudėtingumu. „Lenktynės su laiku“ pabėgimo kambarys skirtas rimtesnius iššūkius mėgstantiems lankytojams, šiame žaidime kiekvienas dalyvis turi puikią galimybę bent trumpam aplenkti laiką ir tapti planetą gelbėjančiu herojumi. Tuo metu, „Poltergeistas“ patrauklesnis siaubo nebijantiems nuotykių ieškotojams.

insight out escape room

 

Šiuo metu sostinėje  įsikūrę daugiau, nei dvidešimt pabėgimo kambarių. „Insight Out“ – naujausias ir, ko gero, inovatyviausias iš jų. Mat šiuose nuotykių kambariuose žaidimai pristatomi rusų bei anglų kalbomis, tad išbandyti šią pramogą galite siūlyti ne tik iš kitų Lietuvos miestų, bet ir šalių atvykusiems draugams!  Taigi, nesnauskite – registruokitės adresu insightout.lt ir pasirinkite sau patraukliausią nuotykį. Juk tokia ekstremali atrakcija labiau, nei bet kas kitas padeda atpažinti lyderystės sugebėjimus, ugdo loginį mąstymą ir išmoko mus dar neregėtų grupinio darbo paslapčių!

Daugiau pabėgimo kambarių, jų aprašymus, klientų atsiliepimus bei galimybę rezervuoti žaidimus rasite pabėgimo kambarių portale.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button