Laisvalaikis

Nauja virtuali trasa leis labiau pažinti Vilnių

Vladą Musvydaitę daugelis atpažįsta kaip sveikatingumo motyvatorę, bet taip pat ji yra sparčiai augančios mobilios programėlės „#walk15“ įkūrėja. „Programėlės tikslas buvo sukurti virtualias gamtos pamokas“, – pasakoja idėjos autorė.

Prieš trejus metus sukurta sveikatingumą skatinanti mobili programėlė „#walk15“ pranoko kūrėjų lūkesčius. Balandžio mėnesį jos naudotojų skaičius perkopė 6000, o netrukus joje bus galima rasti jau 10-ą virtualią trasą. „Prieš trejus metus, kuomet sukūriau šią programėlę, norėjau, kad žmonės eidami šviestųsi. Labai smagu, kad nauja virtuali trasa RIMI „Rinkis sveikiau“, Vilniaus Sapieginėje, leis dar geriau pažinti gamtą“, – teigia sveikatingumo motyvatorė V. Musvydaitė.

RIMI, pristatydama naująjį 10 000 žingsnių maršrutą „Rinkis sveikiau“, kviečia visus žengti žingsnį į sveikesnį pasirinkimą ir pradėti daugiau vaikščioti. Virtuali trasa driekiasi vaizdingo Pavilnių regioninio parko takais, pro Pūčkorių atodangą ir piliakalnį, Vilnelės slėnius, vandens malūną, XX a. pradžioje įrengtus bunkerius, tad čia bus galima ne tik mėgautis judėjimu, bet ir grožėtis įspūdingu kraštovaizdžiu. Mobiliojoje programėlėje „#walk15“ jos naudotojai ras įdomius faktus, gamtos aprašymus ir patarimus, tad žengti ja bus lengva ir įdomu.

V. Musvydaitė pasakoja, kad kartu su sveiko gyvenimo būdo specialistais kuriant naująjį mašrutą, jai pačiai buvo įdomu atrasti netikėtų dalykų: „Smagu, kad takeliai yra sutvarkyti, ir aš pati, nors Vilniuje gyvenu ilgą laiką, nė karto nebuvau ėjusi šiais takais. Labai dėkojame Verkių ir Pavilnių regioninių parkų direkcijai, rekomendavusiai pasirinkti šią trasą. Aš dar kartą atnaujinau savo gamtos žinias ir sužinojau daug naujų faktų. Einant galima sekti ne tik virtualų žemėlapį, tačiau ir perskaityti stenduose esančią informaciją.“

Mobiliosios programėlės „#walk15“ kūrėjai džiaugiasi, kad pastaraisiais mėnesiais naudotojų skaičius pastebimai išaugo. Anot „Google Trend Chart“ statistikos, programėlė buvo patekusi tarp 10 populiariausių mobiliųjų aplikacijų Lietuvoje. O „Apple App Store“ statistika rodo, kad programėlei buvo pavykę patekti tarp 20 populiariausių aplikacijų sveikatos ir fitneso kategorijoje.


„Ši statistika mane iš tikrųjų nustebino. Bet tai tik dvidešimtukas. Juk aš esu sportininkė ir noriu būti pirma. Tad stengsiuosi, kad kuo daugiau žmonių ne tik eitų, bet ir pažintų Lietuvą su mūsų programėle. Ir visiškai nemokamai“, – šypsosi V. Musvydaitė.

„#walk15“ kūrėjai džiaugiasi naująja RIMI „Rinkis sveikiau“ trasa ir kviečia visus jau nuo šiandien eiti ištisus metus ir pažinti gamtą. Ši trasa – tai 10 000 žingsnių, kurių nebūtina skaičiuoti, bet žengti – lengva. Ženkite į sveikesnį pasirinkimą.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.


Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button