Laisvalaikis

Nauja pramoga Vilniuje: į žaidimą – tik su asmens dokumentu

Kai pabėgimo žaidimai pradeda pabosti, o siekis gauti adrenalino vis dar išlieka, inovatyvūs pramogų organizatoriai skuba į pagalbą, siūlydami originalius sprendimus. Jau trečius metus veikiantį drąsos žaidimą „Labyrinthus“ Spaudos rūmuose išbandė ne tik miesto gyventojai ir svečiai, bet ir užsienio šalių turistai. Šį kartą renginių organizavimo įmonė Linksmadieniai.lt pristato naują pramogą – veiksmo žaidimą – trilerį „Mysteria“, skirtą tik suaugusiems dalyviams.

Žaidimas „Mysteria“

Įmonės atstovai sako, kad originalių idėjų ieško keliaudami. Kad ir kur bekeliautų, ar tai butų Europa, Azija ar JAV, komanda visada apsilanko originaliuose projektuose, susipažįsta su jų kūrėjais ir kūrybinėmis grupėmis.
Užmegztos pažintys su performansų kūrėjais Rusijoje, naudingi jų patarimai labai pravertė kuriant originalų ir vienintelį trilerio žanro žaidimą „Mysteria“. Išnaudojant 700 m2 erdvę Spaudos rūmuose, buvo įrengtos įvairios patalpos, specialieji efektai, garso ir apšvietimo įranga. Svarbiausias elementas žaidime – dramatizuota profesionalių teatro aktorių vaidyba, kurie be pagrindinių veiksmo scenų dar paruošė intrigų ir improvizacijos puokštę dalyviams. Čia užduotys ir galvosūkiai tampa antraplaniais, nes bet kurią akimirką gali įvykti tai, ko net negalėjote įsivaizduoti. Kuriamos realybės pojūtis iki paskutinės akimirkos neapleidžia dalyvių. Patikėti, kad tai ne žaidimas labai paprasta. Žaidimo organizatorių tikslas sukurti WoW efektą, todėl žaidėjai neužsilaikys vienoje vietoje, o kai atrodys, kad tuoj viskas baigsis, jau kitą akimirką ši viltis bus atimta.

 

Žaidimas „Mysteria“

Organizatoriai žada intriguojantį, jaudinantį ir įtraukiantį, vietomis reikalaujantį drąsių sprendimų valandos žaidimą, leisiantį išbandyti savo galimybių ribas, kai gali pasitikėti tik savimi, nepriklausomai nuo to, kokie geri draugai yra komandoje.

Užsakiusiems pramogą dalyviams žaidimas prasidės nuo kvietimo į slaptą klubą. Atvykę susitartu laiku dalyviai gaus unikalią galimybę persikelti į kitą realybę, patikrinti savo nervų sistemą, drąsą, sugebėjimą reaguoti stresinėse situacijose. Žaidėjai atsidurs tarsi spektaklio ar kino filmo viduje, kur tolimesnė eiga priklausys nuo jų sprendimų ir poelgių. Žaidimas skirtas 2-6 asmenų komandai, taip pat galima užsisakyti VIP versiją, praturtintą erotikos elementais.

 

Žaidimas „Mysteria“

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
3 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
sdfsfsf
sdfsfsf
4 metus

a

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button