MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Nuotr.: Liepkalnio
Laisvalaikis

Liepkalnio trasa pasidengė sniegu

Sinoptikams pradėjus žadėti šaltus orus, ruoštis žiemai ėmė ir slidinėjimo trasos. Vilniuje Liepkalnis jau pasidengė dirbtiniu sniegu ir pirmąsias dvi trasas planuojama atidaryti jau šeštadienį. Apie trasų parengimą plačiau laidoje „Laba diena, Lietuva“ papasakojo Liepkalnio slidinėjimo trasos vadovas Artūras Bielskis.

Kaip teigia A. Bielskis, dvi trasos Liepkalnyje ruošti buvo pradėtos dar antradienį vėlai vakare, o visuomenei, tikimasi, bus atidarytos šeštadienį, o jei bus pakankamai šalta, trasų atidarymas gali įvykti dar greičiau. Tūkstančiai kubinių metrų netikro sniego dabar gula ant trasų dangos.

„Kitą savaitę taip pat žadama neigiama temperatūra, jei tai nepasikeis, tuomet galėsime atidaryti ir daugiau trasų“, – tikino slidinėjimo trasų vadovas.

Liepkalnio slidinėjimo trasa kasmet veikia maždaug 80–90 dienų, o slidinėjimo sezonas pastaruosius kelerius metus prasideda lapkričio pabaigoje ar gruodžio pradžioje. Tiesa, A. Bielskis pabrėžia, kad dažnai jiems tenka padirbus kelias savaites užsidaryti iki Kalėdų, kai į Lietuvą vėl atslenka žiemiškos temperatūros.

Kiekvienais metais trasų atidarymo laukia slidinėjimo entuziastai: „Lapkritis toks pilkas mėnesis ir visi laukia kažkokios atrakcijos. Visi nori judėti, išeiti į gamtą, o slidinėjimo trasos tai leidžia.“

Skirtingose trasose Liepkalnyje slidinėja nuo vaikų, kuriems 3 metai, iki senjorų, kuriems jau daugiau nei 80 metų. Kaip pabrėžia A. Bielskis, svarbu suprasti, kokia trasa tau tinka ir tada bus galima išvengti rimtų traumų, kurios patiriamos slidinėjant.

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Valstybingumo maršrutuose – nemokami šventiniai renginiai

Evaldas Činga

Įsirengusiems atviras čiuožyklas – mero padėkos ir „G&G Sindikato“ koncertas

Evaldas Činga

Sekmadienis – nemokamo muziejų lankymo pradžia

Evaldas Činga

Masažų namai „Nidos kopos“: „Didžiausias gyvenimo džiaugsmas – jausti, kad esi reikalingas ir artimas žmonėms”

Made in Vilnius

Vilniaus geležinkelio stotyje atidaryta visą parą veikianti skaitykla

Evaldas Činga

Nacionalinės bibliotekos 2018 metų penketukai

Evaldas Činga

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika