MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Laisvalaikis

Italas iliuzionistas Andrew Basso Vilniuje paragavo cepelinų: „Vos pavalgęs, bėgau į sporto salę“

Keletą dienų Lietuvos sostinėje viešėjęs vienas garsiausių pasaulyje magų italas Andrew Basso apžiūrėjo ne tik pasipuošusį Vilnių, susipažino su lietuviais, kuriuos kartu su „The Illusionists“ trupe jau pavasarį bandys užburti neįtikėtina magija, pasirodė TV projekte „X Faktorius“, bet ir paragavo tradicinių lietuviškų patiekalų.

A. Basso – smalsus ir degustuoti maistą mėgstantis žmogus. Tik atskridęs į Vilnių, Andrew iš karto pasidomėjo tradiciniais lietuvių patiekalais. Sužinojęs, kad tai – cepelinai su spirgučiais ir šaltibarščiai, užsispyrė jų paragauti. 

„Tai mano pirma viešnagė Lietuvoje. Smagu matyti taip gražiai papuoštą Vilnių… Ir tiek daug sniego! – džiaugėsi italas. – Labai smalsu buvo paragauti jūsų cepelinų ir rožinės sriubos. Tiek apie juos visokių atsiliepimų girdėjau. Cepelinai išties skanus patiekalas, tačiau tai labai sunkus maistas. Labai greit tai pajutau ir, vos pavalgęs, bėgau į sporto salę deginti kalorijų.“

Jaunas, vikrus ir be galo žavus – toks yra magijos pasaulio išsivadavimo ir pabėgimo ekspertas A. Basso. Bent kartą scenoje jį pamačiusios moterys įsitikinusios, kad jis – seksualiausias magas pasaulyje, o jo gebėjimų pavydintys kolegos tvirtina, kad „Jis – raganius. Sudeginkite“. Nors Andrew tinka kiekvienas šių apibūdinimų, iš tiesų jis yra legendinio mago Harry Houdinio pasekėjas, vienintelis magas pasaulyje sugebėjęs atkartoti ant gyvybės ir mirties slenksčio visuomet balansuojantį H. Houdinio išsivadavimo vandenyje triuką ir netgi suteikti jam savo paties kurtų elementų.

Andrew – išsivadavimo triukų revoliucionierius. Scenoje atliekamuose jo triukuose visuomet yra realus mirties ar bent stiprių sužalojimų, traumų pavojus – tai viena priežasčių, kodėl jis, kad ir ką darytų, prikausto milijonų žiūrovų dėmesį prie TV ekranų ar arenose.

Nemenko dėmesio A. Basso sulaukė ir Katedros aikštėje, Vilniuje, kur prie papuoštos žaliaskarės praeiviams parodė vieną kitą savo triuką, tinkamą rodyti lauke esant žemesnei oro temperatūrai. Negana to, šventinėje aikštėje jis nufilmavo ir kreipimąsi į vilniečius ir miesto svečius.

https://youtu.be/_WxYJU6HJIY

Iliuzionistas A. Basso į Vilnių dar kartą atvyks kovo 1–3 d., kuomet kartu su pirmą kartą šalyje viešėsiančia „The Illusionists“ trupe pristatys vieną naujausių šou „The Illusionists: Direct from Broadway“. Pelningiausio magijos šou Brodvėjaus istorijoje komandą sudaro septyni iliuzijos virtuozai: magijos meistras Luisas De Matosas, apgaulės meistras Jamesas More‘as, nepamirštamasis Enzo, išsivadavimo asas Andrew Basso, manipuliuotojas Yu Ho-Jinas, išradimų specialistas Kevinas Jamesas bei transformavimosi žinovai Sosas ir Victoria.

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Valstybingumo maršrutuose – nemokami šventiniai renginiai

Evaldas Činga

Įsirengusiems atviras čiuožyklas – mero padėkos ir „G&G Sindikato“ koncertas

Evaldas Činga

Sekmadienis – nemokamo muziejų lankymo pradžia

Evaldas Činga

Masažų namai „Nidos kopos“: „Didžiausias gyvenimo džiaugsmas – jausti, kad esi reikalingas ir artimas žmonėms”

Made in Vilnius

Vilniaus geležinkelio stotyje atidaryta visą parą veikianti skaitykla

Evaldas Činga

Nacionalinės bibliotekos 2018 metų penketukai

Evaldas Činga

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika