Koncertai

„Very Cool People“ koncertuos Vilniuje

Lietuviškai kalbantis grupės lyderis, labai laukiamas koncertas Vilniuje ir muzika, pulsuojanti nepakartojamu užvedančiu skambesiu – visa tai apie latvių muzikos grupę „Very Cool People“.

„Jaudinamės, tai – pirmas mūsų pasirodymas Lietuvoje, kai žmonės ateis pažiūrėti tik į mus. Labai norime, kad lietuviai mus išties išgirstų ir pamėgtų“,  –  sako grupės „Very Cool People“ lyderis Elvijs Grafcovs, su grupe jau šį šeštadienį, spalio 12 dieną koncertuosiantis klube „Tamsta“.

„Very Cool People“ – džiazo-fanko grupė, susibūrusi 2007 metais Rygoje ir turinti didžiulę sceninę patirtį. Kolektyvas yra išleidęs jau šešis albumus, ir visi jie puikiai įvertinti tiek ekspertų, tiek klausytojų. „Very Cool People“ lig šiol Lietuvoje yra koncertavusi tik festivaliuose  – „Šiauliai Jazz“, „Mama Jazz“, „Vilnius Jazz“, Žagarės vyšnių festivalyje, „Bliuzo naktyse“. Festivaliuose „Very Cool People“ grupės nariai sako pastebėję, kad lietuviams patinka jų grojama muzika, be to – lietuviai klausosi jų muzikos interneto platformose – „Youtube“, „Spotify“.

 

Vilniuje vyksiančiame koncerte grupė gros kūrinius iš šiemet pasirodžiusio albumo „Caution! Contains Words!“. Klausytojai, žinoma, išgirs ir kūrinių, skambėjusių ankstesniuose „Very Cool People“ albumuose: „Heya Some Kind Of Fish“ (2017) „Funkology“(2015). „Mūsų muzika nepaiso žanrų ribų“,  – sako E. Grafcovs. Anot jo, jų grojamuose kūriniuose susipina fanko, soulo, džiazo, roko, hip hopo, surf, klezmer skambesiai. Grupė „Very Cool People“ groja modernią muziką. Jų siekis, pasitelkus šiuolaikinius įrankius, grąžinti funko-džiazo muziką į šokių aikšteles, kad ši muzika taptų priimtina šių dienų žmonėms.

„Koncerte „Very Cool People“ sukurs putojantį kokteilį su savitu, nepakartojamu skambesiu ir, tikiuosi, privers daug „broliukų“ ir „sesučių“ šokti kaip pašėlusius. Labai tikimės, kad mūsų koncerte bus galima pajusti lietuvių ir latvių bendrystę. Pažadame, bus daug geros muzikos, energijos, judesio, karštų melodijų, gyvenimo džiaugsmo ir… lietuvių kalbos. Nuo scenos kalbėsiu lietuviškai, jeigu ką supainiosiu, nepykit“ – juokiasi grupės „Very Cool People“ lyderis Elvijs ir kviečia į koncertą, kuris vyks spalio 12 dieną, „Tamstos“ klube.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button