MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Koncertai

Vasarą „Loftą“ sudrebins trip-hop grupė iš Prancūzijos „Chinese Man“

Ši vasara menų fabrike „Loftas“ neabejotinai bus kupina muzikinių įspūdžių, ne išimtis ir rugpjūčio 4 diena, kuomet Vilniaus melomanų pakerėti atvažiuoja trip-hopo grupė iš Prancūzijos – „Chinese Man“.

Muzikantai susibūrė 2000-ųjų pradžioje ir įkvėpimo sėmėsi iš tokių grupių kaip „Gorillaz“, „Morcheeba“ ir „DJ Shadow“. „Chinese Man“ savo kūryboje naudoja repo ir elektronikos sintezę, pagal kurią nejudėti į ritmą yra itin sunki užduotis.

Grupę sudaro trys kaukazietiškų šaknų turintys muzikantai: High Ku, Sly ir Zé Mateo, prie jų ant scenos kartais prisijungia Youthstar & A.S.M.

Ši repo ir elektronikos grupė „Chinese Man“ neapsiėjo ir be kontroversijos, kuomet buvo stipriai kritikuojami dėl savo pavadinimo. Kaip jie patys aiškina, „Chinese Man“ pavadinimą pasirinko dėl pirmosios kartu prodiusuotos dainos. Kolektyvo teigimu, pavadinimas ir išliko toks, nes visi grupės nariai jaučia stiprų susižavėjimą Azijos kultūra: filmams, knygoms, tapybai, animacijai, istorijai ir pan. „Chinese Man“ ne kartą teigė, kad jų pavadinimas atspindi gilią ir turtingą Azijos kultūrinį paveldą.

Prancūzijos žvaigždės ant „LRT Opus“ scenos lips šią vasarą, rugpjūčio 4 dieną, vidiniame menų fabriko „Loftas“ kieme.

Bilietų į koncertą Vilniuje prekyba prasidės pirmadienį, balandžio 15 d. Renginio organizatoriai įspėja, kad vėliau bilietai brangs. Norintys bilietus įsigyti pigiau, yra kviečiami registruotis „Lofto“ naujienlaiškiui ir ateinantį pirmadienį „Chinese Man“ koncerto bilietus įsigyti galės su 10% nuolaida.

Registracija ir daugiau informacijos: www.menufabrikas.lt

 

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Didįjį ketvirtadienį – išskirtinis Šv. Kristoforo kamerinio orkestro ir choro „Vilnius“ koncertas Šv. Kotrynos bažnyčioje

Evaldas Činga

Lukas Geniušas verčia naują gyvenimo knygos skyrių

Evaldas Činga

Jaunatviška Antonio Vivaldi muzika „Canto Fiorito“ ir Vilniaus universiteto kamerinio orkestro koncerte

Evaldas Činga

Vladimiras Prudnikovas savo jubiliejų švenčia su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru

Evaldas Činga

Koncertą Trakų pilyje surengs Balkanų muzikos legenda Goranas Bregovičius

Evaldas Činga

Kirtimų kultūros centras kviečia į HEKLA (Islandija) + Daina Dieva (LT) koncertą

Evaldas Činga

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika