Koncertai

Tokio E. Dragūno dar nematėte: virto Dievu ir žada aukotis publikai

Ant unitazo sėdintis, baltai apsirengęs ir erškėčių vainiką ant galvos dėvintis SEL grupės lyderis Egidijus Dragūnas – tokiomis scenomis baigėsi „Zero Live Show” filmavimas. Šie režisieriaus Emilio Vėlyvio vaizdai jau netrukus bus panaudoti didžiųjų Lietuvos miestų arenų scenose, kur spalį vyks teatralizuotas juodojo humoro koncertas – „Zero Live Show”.

Skirtingai nei ankstesni E. Vėlyvio kūriniai, šis turės tik dalį iš anksto nufilmuotos medžiagos, kuri scenoje peraugs į gyvą šou.

Nuotrauka: Ieva Jura

Šou kūrėjai teigia, kad šio renginio neįmanoma priskirti vienam žanrui – tai nėra kino filmas, ir tai nebus kokia nors „Titaniko” 6D versija, kai žiūrovai stebi ilgai skęstanti laivą.

 

„Pamirškite stagnaciją scenoje, čia nebus lėtai skęstančio Titaniko, bet pas mus bus tikras tankas. Ir dar daugybė kitų judančių, kylančių, degančių, grojančių detalių. Viskas užšifruota pavadinime. Ką reiškia „Zero” – žino visi, kurie matė „Zero” trilogiją. „Live” – tai bus gyvas reginys, fiesta čia ir dabar. „Show” – nes bus toks šou, kokio Lietuvos arenose nebuvo. Net E. Dragūnas čia virsta Dievu tam, kad paaukotų save publikai. Tai bus ryškiausios šou mišios ausims, akims ir sielai”, – pasakojo E. Vėlyvis.

Nuotrauka: Ieva Jura

Jo teigimu, tokio pobūdžio, skirtingų žanrų apjungiamojo šou analogo nebuvo ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. „Tai unikalus juodojo humoro projektas sujungiantis kiną, muziką, teatrą, specialiuosius efektus, kaskadinius triukus ir šokį. Šou pareikalavo daug laiko, valios ir resursų. Projekto sąmata – pusė milijono eurų. Daug kas prašo apibūdinti renginio konceptą, tačiau vienareikšmiškai įvardinti „Zero Live Show“ žanrą išties sudėtinga. Tai gyvenimas, cirkas ir festivalis scenoje. Ar aiškiau?“, – komentavo režisierius.

Anot jo, scenoje bus ir kelionė laiku. „Truputį pakeliausime ir su komjaunimo entuziastais, ir su pankais, ir su partiniais perdylomis, su deputatais, su struktūrųir prokuratūrų delegatais ir degeneratais, su Gariūnų berniukais ir visais tais, kurie dar kažkur spintoje turi avietinius ir briliantinės žalumos kostiumus. Apsilankysime ir pas šventą Petrą, kuris dėl kito šiomis dienomis dažnai minimo Petro, jau norėtų pasikeisti vardą į, pavyzdžiui, Egidijaus”, – vardino E. Vėlyvis.

 
Nuotrauka: Ieva Jura

Šalia Dievu virtusio E. Dragūno video ir nuotraukose matyti kitas svarbus „Zero Live Show” personažas – Džokeris. Herojus, kurio juokas scenoje neišgelbės nuo mirties.

Kūrėjų pažadas – šiame šou šoks visi: ir tie, kas bus ant scenos, ir tie, kas stovės parteryje, ir tie, kas neišsėdės tribūnose. G&G Sindikatas, Radistas, ba., Algirdas Kaušpėdas, Inga Jankauskaitė, Monique, Happyendless, Samas ir SEL – šiame šou bus galima pajusti lietuviškos muzikos atlaidus, nes vienoje scenoje surinkti tik geriausi, kurie atliks 17 skirtingų laikmečių hitų.

Nuotrauka: Ieva Jura

„Zero Live Show“ kuriama vientisa siužetinė linija atspindės 30 pastarųjų Lietuvos metų. Per muzikos ir juodojo humoro prizmę bus pateikiamos įsimintiniausios iki skausmo pažįstamos juokingos ar graudžios situacijos: sovietmetis, Nepriklausomybės iškovojimas, laukiniai 90-ųjų nusikaltimai, emigracija, rinkimai.

 

Spalio 11 d. kino, muzikos ir juodojo humoro fiesta „Zero Live Show” startuos Vilniuje „Siemens arenoje”, spalio 19 d. – Klaipėdoje „Švyturio arenoje”, spalio 26 d. – Panevėžyje „Cido arenoje”, ir spalio 31 d. Kaune „Žalgirio arenoje”. Renginio bilietų partneris – „Tiketa”.

Režisierius Emilis Vėlyvis Lietuvoje sukūrė keturis pilnametražius filmus: „Zero“, „Zero II“, „Zero 3” ir „Redirected / Už Lietuvą!“. Visi šie filmai Lietuvoje susilaukė milžiniško žiūrovų dėmesio.

 

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button