Lietuvos elektroninės muzikos kūrėjas ir prodiuseris Marijus Adomaitis „Ten Walls“ išleidžia debiutinį albumą pavadinimu „Queen“. 24 kūrinių dviguba kompaktinė plokštelė dienos šviesą išvys jau kovo 15 dieną.

Debiutinis albumas pasakoja atlikėjo „Ten Walls“ istoriją per muziką, poeziją ir nuotraukas. Tai tarsi knyga, kurioje siužetas kuriamas pasirinktų meno formų pagalba.

„Šis albumas pilnas kontrastų. Jis atspindi įvairius mano gyvenimo etapus, kuriuos vienija muzika. Čia girdisi mėgstamiausia vaikystės pasaka, garsai, įrašyti kieme Vilniuje, net meditacijų posmai, kuriais stengiuosi vadovautis iki šiol“, – pasakoja atlikėjas.

Albume „Queen“ savo vietą atranda jazz, house, broken beat ritmai, down tempo elektronika. Kai kuriuose kūriniuose M. Adomaitis grįžta ir prie savo šaknų – klasikinės muzikos. Nors girdima žanrų sintezė, išsiskiriantis „Ten Walls“ braižas išlieka, įgaudamas vis naujas formas ir spalvas.

Naujajame albume galima išgirsti ir garsius Lietuvos bei užsienio atlikėjus. Prie jo sukūrimo prisidėjo tokie dainininkai kaip Jonatan Bäckelie, ALX ir Monika Liu, taip pat Lietuvos muzikos legenda, maestro Petras Geniušas, violončelės meistras ir geras Marijaus draugas Vytautas Sondeckis, bosistas Domas Aleksa, būgnininkas Marijus Aleksa bei styginių nonetas, kuriam akomponavo dirigentas Ričardas Šumila.

Albumą gerbėjams „Ten Walls“ pristatys pasaulinio turo metu, o lietuviai taps pirmaisiais jį išgirdusiais. Jau kovo 15 d. atlikėjas gyvai pasirodys Vilniuje, menų fabrike „Loftas“ – būtent čia Marijus pradės savo turą. Kiti pristatymo koncertai kelsis į Italiją, Ispaniją, Prancūziją ir Beniliukso šalis.

Debiutinį albumą „Queen“ bus galima įsigyti gyvai koncerto metu, kovo 15 d. Vėliau Lietuvoje jis bus parduodamas tik internetu.

Gyveni ar lankaisi Vilniuje? Ir kartais pagalvoji, kad gyveni kaip filme? Atsisiųsk mobiliąją programėlę „Once in Vilnius“, fiksuok ir dalinkis gyvenimo Vilniuje akimirkomis. Kiekvienas įkeltas video kadras pretenduoja tapti ilgo metro filmo apie Vilnių dalimi.

Programėlės ieškok „Google Play” ir „App Store”.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

`

Reklama

Kaip vertinate Vilniaus gatvėse greitai pasirodysiantį e. kontrolės automobilį?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist