Koncertai

Soulo muzikos žvaigždė Imany surengs du pasirodymus Lietuvoje

Užburianti, meilės kupina sąjunga tarp gilaus Imany balso tembro ir aštuonių violončelių – taip būtų galima apibūdinti naują žymios muzikos atlikėjos Imany šou „Voodoo Cello“, kurį ji pristatys gruodžio 2 d. Vilniuje ir gruodžio 3 d. Palangoje. Pasaulinį pripažinimą pelniusi soulo muzikos žvaigždė atliks į muzikos istoriją įėjusius „Radiohead“, Donna Summer, Hozier, Bob Marley ir kitų atlikėjų hitus.

Lietuvoje pamėgta atlikėja sužavėjo pasaulį prieš dešimt metų, išleidusi albumą „The Shape Of A Broken Heart“, kuriame galima išgirsti ir jos hitą „You Will Never Know“. Albumą gerai įvertino tiek kritikai, tiek klausytojai, o iki tol mažuose džiazo klubuose koncertavusi dainininkė pradėjo savo svaiginančią muzikinę karjerą. Paklausta žurnalistų, kas įkvėpė būtent taip pavadinti solinį albumą, atlikėja iškart paklausė: ar kada pastebėjote, jog Afrikos žemynas primena sudužusią širdį? Išties, geriau įsižiūrėjus, žemynas yra sudužusios širdies formos! Po 7 metų ir 600 koncertų Imany išleido savo antrąjį albumą „The Wrong Kind of War“, kuriame liko ištikima sau, tačiau jame jau juntamas brandesnis skambesys. Albumas pelnė aukščiausias pozicijas populiariausių kūrinių sąrašuose, Prancūzijoje tapo platininiu, o daina „Don’t Be So Shy“ užkariavo muzikines platformas ir pateko į „Shazam šlovės salę“ kaip viena iš klausomiausių dainų net 15-oje pasaulio šalių.

Unikalus skambesys, skirtingos soulo, folkmuzikos ir bliuzo variacijos, gilūs tekstai, pasakojantys istorijas apie merginą, kuri šiame pasaulyje turėjo viską pasiekti pati. Galbūt dėl to Nadia Mladjalo ir pasirinko koncertuoti slapyvardžiu Imany, kuris išvertus iš svahilių kalbos reiškia tikėjimą. Jos kūryboje susipina įvairūs muzikos stiliai, o atlikimas – neapsakomai subtilius ir jausmingas, tarsi skambėtų pati Juodojo žemyno siela.

 

Gimusi Pietų Prancūzijoje išeivių iš Komorų salų šeimoje, kurioje augo dar devyni vaikai, atlikėja nuo pat vaikystės stengėsi užkariauti pasaulį: iš pradžių ji buvo profesionali sportininkė, vėliau sėkmingai kūrė modelio karjerą, tačiau visa tai nublanko prieš tikrąją jos svajonę – muziką. Metusi modelio darbą, Imany pradėjo įgyvendinti savo tikrąjį pašaukimą ir dabar džiugina savo gerbėjus visame pasaulyje svaiginančiu sodriu balso tembru, jausmingais kūriniais ir iš širdies gelmių tekančiomis istorijomis.

Svaiginantis Imany balsas gruodžio 2 d. skambės Vilniuje, koncertų salėje „Compensa“, ir gruodžio 3 d. „Palangos koncertų salėje“. Bilietus platina „kakava.lt“.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
6 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button