Jau šį trečiadienį Vilniuje, Lukiškių kalėjimas 2.0 įvyks didžiausias grupės „The Roop“ koncertas, kuriame publikos laukia daugybė staigmenų. Vieninteliame tokio koncepto koncerte bus galimybė įsiamžinti tarp garsiausių vaizdo klipų scenografijų, išvysti specialų filmą…

Liepos 20 dieną įvyksiančiame „The Roop“ koncerte tarptautinę šlovę pelniusi grupė rengia ypatingą koncertą. Unikalioje vietoje, Lukiškių kalėjime 2.0 publikos laukia naujojo albumo „Concrete Flower“ pristatymas. Žinoma, koncerte nuskambės ir hitais tapę dainos, tokios kaip „On Fire“, „Discoteque“ ar „Ohmygodable“.

„Lukiškių kalėjimas virs išlaisvinančiu „The Roop“ pasauliu. Kviečiame visus susirinkti anksčiau ir aplankyti parodą, kurioje pirmą kartą bus eksponuojamos scenografijos iš vaizdo klipų. Galima bus ne tik apžiūrėti, bet ir išbandyti erdves ir jose nusifotografuoti“, – kviečia grupė.

Veiklų Lukiškių kalėjime 2.0 išties netruks – čia surinkusieji turės galimybę maisto zonoje įrengtuose ekranuose išvysti specialiai LRT sukurtą filmą apie grupę „The Roop“, taip pat atlikėjai pristatys naujausią savo atributiką – marškinėlius suaugusiems ir vaikams bei albumo „Concrete Flower“ kompaktinę plokštelę. Visi įsigiję atributiką ir kompaktines plokšteles po koncerto turės galimybę įsiamžinti su grupės nariais.

„The Roop“ staigmenos ties tuo nesibaigia. Didžiausiame soliniame grupės koncerte valandą iki koncerto nuskambės atmosferinė muzika, kurią grupė specialiai sukūrė iš atskirų instrumentinių dainų motyvų.

„Oras nusimato geras, labai tuo džiaugiamės. Tokio didumo koncertą darome kartą į metus, nes tai reikalauja daug pastangų. Šį kartą toks ypatingas koncertas bus Lukiškių kalėjime 2.0. Labai visų lauksime!“, – teigia grupės „The Roop“ lyderis Vaidotas Valiukevičius.

Išskirtiniame grupės šou laukia ir jau grupės vizitine kortele tapę šou elementai – kiekvienam kūriniui sukurtos vaizdo projekcijos, speciali šviesų režisūra, daugybė šokėjų ir išskirtiniai kostiumai.

Koncertas įvyks liepos 20 d., trečiadienį, Vilniuje, Lukiškių kalėjime 2.0. Bilietus į koncertą platina Bilietai.lt.

Gyveni ar lankaisi Vilniuje? Ir kartais pagalvoji, kad gyveni kaip filme? Atsisiųsk mobiliąją programėlę „Once in Vilnius“, fiksuok ir dalinkis gyvenimo Vilniuje akimirkomis. Kiekvienas įkeltas video kadras pretenduoja tapti ilgo metro filmo apie Vilnių dalimi.

Programėlės ieškok „Google Play” ir „App Store”.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

2 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar nuo sausio 1 d. didės jūsų atlyginimas/išmokos/pensijos?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist