Koncertai

Smuiko virtuozą Davidą Garrettą į koncertą Vilniuje atlydėjo mama

Vienas geriausių ir garsiausių pasaulio smuikininkų Davidas Garrettas jau atvyko į Vilnių. Šį kartą į sostinę atlikėjas atvyko ne vienas – jį atlydėjo mama, buvusi garsi balerina Dove Garrett. Šalies publikai D. Garrettas pasirodys rytoj, trečiadienį, Vilniaus „Siemens“ arenoje, kur pristatys savo naujausią pasaulinio turo „Unlimited Live“ programą.

„Džiaugiuosi, kad šį kartą gastrolių grafikas susidėliojo taip, jog į Vilnių galėjome atskristi anksčiau ir turėsime nemažai laiko pasižvalgyti po miestą. Praėjusį kartą jūsų sostinę mačiau daugiausiai per viešbučio ir automobilio langą, šį kartą tikiuosi su miestu susipažinti iš arčiau, vaikščiodamas siauromis rudenėjančio senamiesčio gatvelėmis. Be to, šį kartą esu ne vienas – su mama, o ji mėgsta pažinti naujas vietas. Tad apsivilksime šiltus paltus ir šiandien eisime pakvėpuoti grynu oru“, – sako legendiniu A. Paganiniu tarp smuikininkų ir Jimiu Hendrixu tarp populiariosios muzikos atlikėjų tituluojamas D. Garrettas.

Tai jau trečiasisi D. Garreto vizitas Vilniuje. Pirmą kartą atlikėjas į Lietuvos sotinę atvyko prieš keletą metų ir visą dieną dalijo interviu – vizitas buvo skirtas prisistatyti šalies publikai ir pranešti apie būsimą debiutinį jo koncertą Vilniaus „Siemens“ arenoje. Antrojo vizito metu atlikėjas surengė įspūdingą koncertą ir pavergė publikos ausis bei širdis.

 
Nuotr.: Gabrielius Jauniškis

Į Vilnių smuikininką atlydėjo ne tik mama, kuri su juo keliauja į visus „Unlimited Live“ koncertus, bet ir jo grupės nariai, su kuriais D. Garrettas pasirodys „Siemens“ arenos scenoje. Pasaulinis turas „Unlimited Live“ yra skirtas jo „crossover“ muzikos dešimtmečiui pažymėti.

Pats D. Garrettas sako, kad sostinės publikos laukia žavingas vakaras. Prie šventinio pasirodymo pats atlikėjas ir jo komanda dirbo ilgiau nei metus. Naudodamas pažangiausias Holivudo technologijas ir kompiuterinių žaidimų sprendimus, menininkas sujungė gyvus ir animacinius vaizdus ir taip sukūrė įspūdingą foną savo muzikai.

„Unlimited Live“ koncertuose šių dienų velnio smuikininku vadinama žvaigždė žavi drąsiausiomis savo didžiausių hitų versijomis. D. Garrettas duoklę atiduoda ir klasikos mėgėjams, ir prijaučiantiems rokui ar populiariajai muzikai. Koncertų metu virtuoziškai atliekami tokie kūriniai kaip keletas L. van Bethoveno, J. S. Bacho, C. Debussy ir A. Khachaturiano šedevrų, taip pat skamba „Nirvana“ „Smells Like Teen Spirit“, „Survivor“ „Eye of the Tiger“, „Metallica“ „Nothing Else Matters“, „Aerosmith“ „Walk This Way“, „Led Zeppelin“ „Stairway to Heaven“, AC/DC „Back in Black“ ir kitos populiariausios melodijos.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
8 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button