Koncertai

Skelbiamas antras jubiliejinis Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro gimtadienio koncertas

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, vadovaujamas meno vadovo ir vyr. dirigento Gintaro Rinkevičiaus, turi gerų žinių savo gerbėjams ir visiems muzikos mylėtojams. Skelbiamas antras milžiniško susidomėjimo sulaukęs jubiliejinis orkestro gimtadienio koncertas, kuriame bus galima išgirsti visą klasikos pasaulio žvaigždyną.

2019 m. vasario 1 ir 2 d. Vilniaus kongresų rūmuose Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras švęs savo 30-ąjį jubiliejų. Į vasario 1 d. koncertą likus visai nebedaug bilietų, Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro vadovai suskubo suteikti papildomą galimybę savo klausytojams sudalyvauti neeilinėje muzikos šventėje. Šią savaitę buvo paskelbta apie antrą jubiliejinį orkestro gimtadienio koncertą 2019 m. vasario 2 d.

Du ypatingus vakarus Vilniaus kongresų rūmuose bus galima išgirsti visą klasikos pasaulio žvaigždyną. Pasveikinti Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro atvyks garsiausi Lietuvos operos solistai: pirmajame orkestro koncerte dainavę Irena Milkevičiūtė ir Vladimiras Prudnikovas, pasaulyje Lietuvą garsinančios jaunosios kartos operos žvaigždės Asmik Grigorian, Edgaras Montvidas ir Kostas Smoriginas. Koncertuose taip pat pasirodys legendinis violončelininkas Davidas Geringas, vieni žymiausių Lietuvos pianistų Petras Geniušas ir Lukas Geniušas, ilgametis orkestro draugas ir bendražygis, fortepijono virtuozas Alexanderis Paley, smuikininkė Dalia Kuznecovaitė bei Kauno valstybinis choras, vadovaujamas maestro Petro Bingelio. Šventinį vakarą Lietuvos valstybiniam simfoniniam orkestrui diriguos jo įkūrėjas, meno vadovas ir vyr. dirigentas, Lietuvos nacionalinės premijos laureatas profesorius maestro G. Rinkevičius.

 
Nuotrauka: Dmitrij Matvejev

1989 m. maestro G. Rinkevičiaus įkurtas tuomet dar Jaunimo simfoninis orkestras per trisdešimt savo gyvavimo metų tapo vienu svarbiausių profesionaliosios muzikos ir scenos meno kolektyvų Lietuvoje, aukščiausio meninio lygio ir meistriškumo ženklu, naujų idėjų ir drąsos simboliu. Orkestro repertuare puikuojasi daugybė reikšmingų simfoninių kūrinių, sceniniai operų pastatymai, roko ir pop muzikos projektai, koncertai vaikams ir visai šeimai.

Jubiliejinio Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro gimtadienio koncertai įvyks 2019 m. vasario 1 d. ir vasario 2 d. 19 val. Vilniaus kongresų rūmuose. Bilietų galite įsigyti „Tiketos“, „Teatrai.lt“ ir Vilniaus kongresų rūmų kasose.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button