Koncertai

Šįvakar „LRT Opus terasoje“ – romantikai „Kiti Kambariai“

Liepos 4-ąją, trečiadienį, Vilniuje „LRT Opus terasoje“ – amžinai naujieji romantikai „Kiti Kambariai“.

„Kiti kambariai“ tai nauja-sena grupė, su gražia istorija ir didele patirtimi. Šiandien jie turi ką mums pasakyti ir daro tai su tikru jausmu ir jėga. Su jų grojama muzika, „Foje“ laikais, užaugo visa karta – šviesi ir romantiška. Dabar jų koncertuose susitinka subrendę keturiasdešimtmečiai ir studentiškas jaunimas. Nes nuoširdžios dainos visada bus reikalingos.

Grupė sudaro puikiai visai Lietuvai pažįstami muzikantai. Arnoldas Lukošius – ekscentriškasis „Foje“ klavišininkas ir beprotiškiausio Eurovizijos šokio atlikėjas iš „LT United“. Algis Kriščiūnas – garsus pop art menininkas, fotografas ir „Foje“ būgnininkas. Darius Burokas – jau grodamas su „Foje“ pagarsėjo kaip mažiausiai kalbantis Europoje bosistas. Sebeika – dainininkas ir gitaristas, pažįstamas iš grupės Flamingo koncertų.

 

Kiekvieną savaitę muziką mylinčių lankytojų laukianti „LRT OPUS terasa“ draugiška visiems: ir geros muzikos gerbėjams, ir šeimos, ir vaikams, ir gyvūnams.

„LRT Opus terasa“ – vienintelė vasaros terasa vilniečius ir miesto svečius kviečianti į unikalią industrinę aplinką – urbanistinį Naujamiesčio rajoną. Vos vieno kilometro atstumu iki Senamiesčio ir Vilniaus traukinių bei autobusų stoties įsikūrusi terasa vasaros metu metu atgyja ir sužaliuoja. Jau ne pirmus metus „Lofto“ šeimininkai, vadovaudamiesi Vakarų šalyse klestinčia „urban farming“ – sodininkystės mieste, idėja, buvusiai fabrikų teritorijai suteikia naujų, vasariškai gaivių ir žaismingų spalvų.

Šio vakaro įėjimo kaina: vos 5 eurai su „Facebook“ R.S.V.P., kitiems – 5 eurai. Bilietus galima įsigyti internetu goo.gl/udSGhm arba prie durų. „LRT OPUS terasą“ vilniečiai ir miesto svečiai ras vidiniame menų fabriko „Loftas“ kieme (įėjimas iš Panerių g. 37 pusė, pro prekybos centro „Iris“ vartus).

 

 

Daugiau informacijos: www.menufabrikas.lt/lrt-opus-terasa

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button