Šįvakar Erica Jennings kviečia į specialų kalėdinį koncertą sakralioje aplinkoje – Šv. Kotrynos bažnyčioje – kurio metu skambės kalėdinės dainos, Ericos solinė kūryba, o viso koncerto metu Ericai bedainuojant ant scenos dailininkas Sigitas Staniūnas kurs unikalų paveikslą.

„Sigitas yra mano vienas mėgstamiausių menininkų. Pamenu su juo susipažinome vieną karštą vasaros dieną. Mudu su Jurgiu vaikščiojome Vilniaus senamiesčio gatvėmis, kai sutikome Sigitą ir jis mus pasikvietė į savo studiją. Taip ir užsimezgė mūsų draugystė…“, – pasakoja E. Jennings.

Sigitas Staniūnas – pasaulio menininkas, tarpdisciplininio meno atstovas, kūryboje derinantis tapybos, instaliacijos ir performansų žanrus, kuriantis ir rengiantis parodas Lietuvoje, Europoje, JAV ir net egzotiškuose kraštuose – Indonezijoje, Brazilijoje.

„Ne pirmą kartą kursiu paveikslą koncerto metu, kai garsas, spalva, poezija ir tapyba apsijungia į vientisą simbiozę. Taigi apie tokio kūrinio sukūrimą kartu su Erica Jennings kalbėjomės jau seniai…“, – idėją trumpai reziumuoja menininkas S. Staniūnas.

Gražiausia vieta kalėdiniam koncertui Vilniuje

Šįvakar Erica Jennings savo vienintelį kalėdinį koncertą surengs sakrališkoje aplinkoje. Šv. Kotrynos bažnyčioje Vilniuje. Čia skambės ne tik dainininkės parašyti hitai, gerai žinomi kalėdiniai kūriniai („Coming Home for Christmas“, „White Christmas“, „All I Want for Christmas is You“), bet ir amerikietiškojo gospelo įkvėptos giesmės. Pavyzdžiui, „Eye is on the Sparrow“. Jas airių kilmės dainininkė atliks kartu su galingais pritariančiaisiais vokalais.

„Tikiu, kad nėra gražesnės ir autentiškesnės vietos Vilniuje, kurioje galima koncertuoti ir sukurti ypatingą šventę visiems susirinkusiems, nei Šv. Kotrynos bažnyčia“, – sako bažnyčios aplinką ir akustiką jau išbandžiusi ir įvertinusi E. Jennings.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kaip vertinate naująją Šnipiškių aikštę?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist