Choras „Bel Canto“ pradeda repetuoti laikinuose namuose – į svečius chorą priėmė savivaldybė. Nuo birželio 1 d. laikantis sušvelnintų karantino sąlygų choras repetuoja erdvioje savivaldybės tarybos posėdžių salėje. Tokiu būdu sostinės savivaldybė ištiesė pagalbos ranką chorui, kuris dėl ribotos infrastruktūros negalėtų atnaujinti veiklos karantino sąlygomis.

COVID-19 pandemija ir paskelbtas karantinas sustabdė choro „Bel Canto“ veiklą: nevyko repeticijos, vokalo pamokos. Švelnėjant karantino sąlygoms, vyriausybė leido susibūrimus uždarose erdvėse iki 100 žmonių laikantis dviejų metrų fizinio atstumo reikalavimų.

„Mes glaudžiamės Vilniaus mokytojų namuose, kur repetuojame nedidėlėje auditorijoje. Įprastomis aplinkybėmis joje telpa apie 30 žmonių, todėl karantino metu daugiau nei 40 dainininkų chorui užtikrinti fizinio atstumo laikymosi reikalavimus būtų neįmanoma. Esame labai dėkingi Vilniaus miesto savivaldybei, kuri atsiliepė į mūsų prašymą ir atvėrė erdvią beveik 430 kv. m  tarybos posėdžių salę choro veiklai. Čia galėsime saugiai, patogiai repetuoti ir ruoštis savo projektams“, – teigia choro prezidentė Agnė Aleksejevaitė.

„Repeticijos, vokalo pamokos yra gyvybiškai svarbios chorui, siekiančiam nuolat tobulėti ir išlaikyti komandos motyvaciją. Vilnius yra atviras, drąsus ir netradicinių idėjų kupinas miestas. Visos mūsų komandos vardu dėkoju savivaldybei už pagalbą. Tikiu, kad tarybos posėdžių salės sienos sugers mūsų muziką ir teigiamas emocijas, o ši idėja taps puikiu pavydžiu ir kitiems miestams“, – sako Egidijus Kaveckas, choro „Bel Canto“ meno vadovas.

Savivaldybėje choras „Bel Canto“ repetuos du kartus per savaitę iki rugpjūčio pabaigos. Didžioji dalis repeticijų kol kas vyks 10–15 dainininkų grupėse, choras užtikrins visų būtinų saugumo reikalavimų laikymąsi.

Gyveni ar lankaisi Vilniuje? Ir kartais pagalvoji, kad gyveni kaip filme? Atsisiųsk mobiliąją programėlę „Once in Vilnius“, fiksuok ir dalinkis gyvenimo Vilniuje akimirkomis. Kiekvienas įkeltas video kadras pretenduoja tapti ilgo metro filmo apie Vilnių dalimi.

Programėlės ieškok „Google Play” ir „App Store”.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

2 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kuri Vilniaus ar Niujorko eglė jums gražesnė?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist