Koncertai

Savaitgalį Paluknyje prasidės „DRIVE IN LIVE“ koncertai

Jau šį savaitgalį prasidėsiantis Paluknyje prasidėsiantis ir visą vasarą vyksiantis projektas DRIVE IN LIVE, anot organizatorių, yra tam tikra alternatyva šią vasarą tikriausiai neįvyksiantiems muzikos festivaliams.

DRIVE IN LIVE – tai gyvai atliekamų muzikos koncertų ciklas. Atlikėjų pasirodymus žiūrovai saugiai stebės pro savo automobilio langus, o girdės – tiesiogiai transliuojamu radijo dažniu.

Koncertai vyks unikalioje, Paluknio aerodromo teritorijoje, kurią supa gamta, puošia nedideli sportiniai lėktuvai, o kelionė nuo Vilniaus iki šios vietos tetrunka 30 min.

 

Bilietų prekyba jau prasidėjo, o pirmieji koncertai įvyks jau šį savaitgalį, balandžio 24-25 dienomis. DRIVE IN LIVE projektą penktadienį „pakrikštys“ gerai žinoma elektroninės pop muzikos atlikėja Giedrė Kilčiauskienė su grupe. Šeštadienį įvyks grupės „Saulės kliošas“ koncertas.

Planuojama, kad projektas vyks visą vasarą, o atlikėjų sąrašas yra nuolat pildomas. Gegužės 1-2 d. į Paluknio aerodromą kvies Egidijaus Sipavičiaus, bei Kazimiero Likšos koncertai, gegužės 15 d. DRIVE INLIVE scenoje savo naujausią albumą UTOPIA pristatys „Happyendless“, o kitą dieną įvyks „Junior A“ pasirodymas.

Pavasarį prasidėsiantis ir visą vasarą vyksiantis projektas „DRIVE IN LIVE“, anot organizatorių, yra tam tikra alternatyva šią vasarą tikriausiai neįvyksiantiems muzikos festivaliams. Užmiestyje įsikūrusį Paluknio aerodromą supa pušynai, dangus, o vietoje palapinių žmonės „stovyklaus“ savo automobiliuose.

 

Organizatoriai užtikrina, jog renginys atitiks visus su COVID-19 virusu susijusius ir keliamus saugumo reikalavimus. Aiškiai nustatytų saugumo taisyklių dalyviams padės laikytis savanoriai-koordinatoriai bei apsaugos darbuotojai, kitos viešosios saugumo tarnybos.

Dar vienas projekto DRIVE IN LIVE tikslas – solidarizuotis su nuo viruso itin nukentėsiančiu pramogų sektoriumi, kurį ekonomikos “atšildymas” pasieks paskutiniausiame etape.

Artimiausių savaitgalių atlikėjų sąrašą:

 

Balandžio 24 d. GIEDRĖ KILČIAUSKIENĖ IR GRUPĖ
Balandžio 25 d. SAULĖS KLIOŠAS
Gegužės 1 d. EGIDIJUS SIPAVIČIUS IR GRUPĖ
Gegužės 2 d. KAZIMIERAS LIKŠA
Gegužės 15 d. HAPPYENDLESS (albumo pristatymo koncertas)
Gegužės 16 d. JUNIOR A

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
15 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Arvydas Norkūnas
Arvydas Norkūnas
10 mėnesius

Puikus sumanymas. Reikia renginį reklamuoti Europoje, pagalvoti apie prekybą iš automobilių ir žinoma apie “geriausias” Europoje tualetų -paslaugas. Karantinui pasibaigus jis turėtų išlikti, papildant žiūrovų srautą mažosios aviacijos mėgėjų pritraukimu…

Back to top button