Geros muzikos ekspertai „Bardai LT“ yra įsitikinę, kad gimtadienius reikia švęsti smagiai, gausiai, gražių ir šviesių žmonių būryje, su dainomis, pajuokavimais, prasmingu pasibuvimu.

Kadangi „Bardai LT“ gimtadieniai jau tapo vasaros tradicija, tai ir šių metų rugpjūtis, o tiksliau rugpjūčio 4 d. nebus išimtis, tądien Vilniaus mokytojų namų kiemelyje netruks muzikos, improvizacijos, poezijos, staigmenų ir sveikinimų. Žinomi bardai, aktoriai, poetai, o sulaukus didelio antplūdžio gerbėjų – visi norintys sveikins „Bardus LT“ ir kartu kurs šventinę nuotaiką.

Nuotaikingo vakaro šeimininku pakviestas būti Keistuolių teatro aktorius Vaidotas Žitkus. O svečių ir sveikintojų sąraše: dainuojantys aktoriai Vladas Bagdonas, Aidas Giniotis, Andrius Kaniava, „Kamanių šilelis“ (Mantas Zemleckas ir Kamilė Gudmonaitė), ne tik uostamiesčiui, bet ir visai Lietuvai žinomas dainų kūrėjas, grupės „Atika“ lyderis Darius Žvirblis bei daugumos bardų mylimas ir dainuojamas poetas Liutauras Degėsys. Vienoje scenoje susitikę kūrėjai dalinsis eilėmis, muzikos garsais, naujausiomis ir laiko patikrintomis dainomis, linkės plačių horizontų ir ilgiausių metų.

Todėl belieka savo kalendoriuose pasižymėti rugpjūčio 4 dieną, 19 valandą, įsigyti bilietą ir apsilankyti netikėtumų ir staigmenų kupiname vakare. Ką išgirsite ir ką išvysite – telieka didele intriga, kuri paaiškės šio tradiciškai netradicinio gimtadienio metu.

9-asis „Bardai LT“ gimtadienis yra koncertų ciklo „Senamiesčio muzika“ dalis, kuris vyks visa vasarą Vilniaus mokytojų namų kiemelio vasaros terasoje.

Gyveni ar lankaisi Vilniuje? Ir kartais pagalvoji, kad gyveni kaip filme? Atsisiųsk mobiliąją programėlę „Once in Vilnius“, fiksuok ir dalinkis gyvenimo Vilniuje akimirkomis. Kiekvienas įkeltas video kadras pretenduoja tapti ilgo metro filmo apie Vilnių dalimi.

Programėlės ieškok „Google Play” ir „App Store”.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kuri Vilniaus ar Niujorko eglė jums gražesnė?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist