Koncertai

Rolandas Kazlas ir Pakeleiviai. „Vasaros dainų kolekcija“

Renginys, kurio aprašymą dabar skaitote, įvyks vasarą  ir ne bet kur – o Mokytojų namų kiemelio vasaros terasoje. Vasara – tai metas, kada dainuoja pati gamta. Rolandas Kazlas, būdamas gamtos dalimi, kartu su muzikuojančiais Pakeleiviais surengs išskirtinį koncertą  tada, kada dainuoti yra maloniausia, tiesiog būtina ir  būtinai po atviru dangumi, kad labiau girdėtųsi ir matytųsi. Daugiau, nei dviejų valandų ir ne mažiau nei dviejų dalių koncertas „Vasaros dainų kolekcija“, tai ne dainų apie vasarą  ir kolekcionierius rinkinys, tačiau  Rolandas Kazlas ir Pakeleiviai, kaip kolektyvas  bręsta, noksta  ir iš savo  žydinčio kūrybinio pavasario juda  vasariškos brandos link, o  jų dainų kolekcija  pildosi naujais kūriniais. Tad šis koncertas bus išskirtinis tuo,  jog jame bus galima išgirsti ne tik dainas iš debiutinio albumo „Toks“, tačiau ir pačias naujausias, dar niekada neskambėjusias ir niekieno negirdėtas dainas. Būkite pirmieji! Be abejo, kaip ir kiekvienas Rolando Kazlo ir Pakeleivių koncertas tai – visada kažkas žodžiais nenusakomo ir raidėmis neaprašomo, todėl šio renginio aprašymą tuo ir baigsime.

 

P.S. Norint tapti Pakeleiviu, belieka tik smulkmena – nusipirkti bilietą, arba slapta tikėtis, jog kažkas tau jį padovanos. Tačiau, kaip rodo praktika ir ribotas bilietų kiekis, geriausia – nieko iš nieko nesitikėti  ir neslaptai  bilietą nusipirkti pačiam sau, o galbūt  jį nupirkti patinkančiam asmeniui, asmenei, ar asmenukei.

 

Koncertas labiausiai rekomenduojamas jaunoms, jaunatviškoms, jaunėjančioms, vasariškoms, vasarojančioms, vasariškai – ankstyvai rudeniškoms, šalnų dar nepakąstoms, nenusigrybavusioms, bei koncertų po atviru dangumi ir uždara žeme natūroms, žodžiu – gyviems žmonėms.

Koncerte “Vasaros dainų kolekcija“ dalyvauja Rolandas Kazlas ir Pakeleiviai:

Jonė Dambrauskaitė – klavišiniai,vokalas

 

Andrius Daugirdas – bosinė gitara, vokalas

Audrius Piragis – gitara

Dainius Didžiulis –  didžiulė gitara

 

Laurynas Čekelis – didžioji dalis muzikoje esamų instrumentų ir vokalas

Žydrūnas Mockūnas – perkusija

Martynas lukoševičius – mušamieji

 

Dirigentas – (nėra)

 

Koncertas vyks Vilniaus mokytojų namų kiemelyje 2017 08 12, 19 val.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button